reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Dziewczynki wszystkiego naj naj naj ! :-)

Ilonka
uu długo już siedzisz u rodziców, to przez awanti z mężem ?
 
reklama
zaraz ppczytam na zamknietym

a tak poza temat...robila ktoras z was zupe czosnkowa kiedys???? bo mam chec znalazlam jakis przepis w necie ale moze ktoras robila??:-D
 
ja tez nie robiłam takiej zupki.....ale jak ci sie uda daj znać jak wyszła:-)
A ja ide do lekarza na 18.45 więc do napisania kobietki:-)
 
no ja mam niby przeziębienie....masakra jakaś....a wygląda jak jakieś pieprzone grypsko..mam leżeć i sie nie męczyc hahahah zwłaszcza przy moim dziecku mi sie to uda:-)
 
Witajcie kochane. Skladam spóźnione ale szczere życzenia z okazji dnia kobiet .

Wszystkiego najlepszego i radości z zycia:)

Nie pisałam wam wcześniej ale moje miasto utworzyło projetkt działania przeciwko wykluczeniu cyfrowemu,w którym daja 150 rodzinom komputery i internet za darmo na 8 lat. No i składało się wnioski w listopadzie. trzeba było spełnić pewne kryteria. najważniejsze to niskie dochody. No i my się zakwalifikowalismy. Wczoraj byłam na spotkaniu w sprawie tych komputerów. No i maja nam podłaczac na dniach internet, a pod koniec marca bedę miała nowy komputerek. po trzech latach zabieraja cały ten sprzęt i dają znowu nowy. przez 8 lat nie płacę za net i po zakończeniu tego projektu(czyli 2018 roku) cały sprzęt jest nasz. bardzo sie ciesze że się zakwalifikowałam bo ten nasz komp to na wykończeniu juz jest.

A pochwale się że wczoraj mąż zajechał podczas trasy do domu i dał mi tulipanka:) Miło bo nigdy nic mi nie daje. Ale przytulanka wieczorem nie było bo szybko poszłam spac . ostatnio znowu męcza mnie migreny i cały czas od kilku dni boli mnie głowa. teraz pije kawkę , to może mnie przestanie chociaz na trochę. Bo prochów nie chce pchać. Zresztą leki na migrene sa strasznie drogie. ^ tabletek kosztuje około 60 zeta. masakra jakas. A leczac migrene powinno się cały czas brac po dwie dziennie. Chyba bym zbankrutowała.
 
bella bardzo sie ciesze ze udało ci sie z tym kompem:-) super:-)
a ja sie tez pochwale dostałam od meza kwiatuszka w doniczce i powiedział ze nie wział rozy bo by padła a tak w doniczce bedzoe stało na oknie i bedziesz pamiętała ze cię kocham:-) normalnie szok:-)
 
hej
a ja w pracy do 21:szok::szok::baffled: jakos moze dam rade

ja wczpraj dstalam bukiet 3 róze i 2 tulipany...ale wiecie co jakos chyba juz nie nieumiem sie z tego cieszyc....dostalam bo dostalam..hehehe bo tak wypadalo..hehehe

bella super z tym neten cos zawsze zostanie w kieszeni...:-)
 
Cześć lasencje!

W końcu skończyłam malować i urządzać pokój Hani, a nawet komodę sama skręciłam ;). Mamy już własną sypialnię, Hania 2 dni temu zrobiła przeprowadzkę "na swoje" hehe :) Choć nie wiem jak długo się nacieszymy, bo już niedługo starania o drugą dzidzię.
A oto zdjęcia


 
reklama
Ilonka
w zasadzie za urządzenie pokoju wydaliśmy 200 zł na farbę, 200 zł komoda, 150 zł dywan, 30 zł lampka i 17 zł na kosz na zabawki czyli 597 zł :)
Na kanapie jest jeszcze zwinięta tuba na zabawki, ale jeszcze nie przywiesiłam na ścianie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry