reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Hej piękne :)

Dziś zauważyłam u Filipka nowego zabka. O dziwo nie górna jedynkę a dwójkę:szok: Normalnie wychodzą mu te żeby nie tak jak powinny tylko jak chcą . Ale ważne że się pojawiają :)A tak poza tym to nic się nie zmieniło :)
 
reklama
Bella - 100 lat !!! Wszystkiego najlepszego - zdrówka, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń :-D
 
Dziękuję wam dziewczyny :-)



Powiem wam że moje dzicko znowu wczoraj nie spało wogóle wdzień. A dzisiaj żeby zasnął musiałam go wziąc w wózek i na dwór . Dopiero wtedy usypia. Przyniosłam go do domu, rozebrałam teraz smacznie śpi w łózezku)

A tak z innej beczki. Do moich teściów jak się idzie to na chodniczku przed domem jest gruba warstwa lodu. W sobotę jak od nich wychodziłam z Fifim na rekach to się wywaliłam na tym lodzie. Dobrze że poleciałam na tyłek i małemu nic się nie stało. Ale bardzo się przestrazył i płakał okropnie. A teściowa zamiast mi pomóc się pozbierać stała przy drzwiach i się śmiała. Głupia baba No więc dzis poszłam z mezem jak ylismy na dworze i skuliśmy ten lód dla własnego bezpieczeństwa. A jak teścio to zobaczył to sę wielce obruszy. Bo powiedział że po co to robilismy?" Przeciez teraz będzie gorzej niż było!"Normalnie sie wkurzyłam jak nic. Człowiek chce jak najlepiej a im jeszcze niedogoda.Jestem zła jak ni wiem co .


A jeszcze jedno . Doradźcie mi jakąs spacerówke tylko nie za droga jak możecie .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bella - Karolka też nie chce spac w dzien - w domu nie żadnych szans na to :zawstydzona/y: dlatego codziennie wychodzę z nią na spacer, bo tylko wtedy się zdrzemnie ;-) może i dobrze, bo mam motywację żeby tyłek ruszyc z domu :-D i tak masz dobrze, że jestes w stanie małego przenieść do łóżeczka - moje od razu sie budzi :sorry: a teściami się nie przejmuj - na chamstwo nie ma lekarstwa, trzeba olać :wściekła/y:
a ze spacerówką nie pomogę, my mamy od Mutsy - kupowaliśmy razem z głębokim..
 
Do góry