reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

ewelka
rwanie to mały pikuś w porównaniu z leczeniem kanałowym ;-)
ale dość już o zębach, bo mnie swędzą jak to czytam hahaha

co tam u was laski ? u mnie kurde tyle śniegu że ja nie wiem normalnie co to będzie jak zacznie się topić! Ale niech ta zima juz idzie precz!
 
reklama
ja sie najbardziej boje wiercenia.. jak siedze w poczekalni i slysze ten dzwiek to mam ochote uciec z krzykiem;-).
a co do leczenia kanalowego to wcale nie bol:-) serio. ja jakis czas temu leczylam zab kanalowo i nic nie bolalo.. co prawda leczylam prywatnie i zaplacilam 250 zl ale warto bylo bo byla to gorna jedynka ktora mi pekla a zrobil tak ze nic nie widac.
a co do pogody to ja mam kochane sloneczko, + 10 za oknem i normalnie wiosne:-) chcecie troche ciepla ? :-)
 
hej hej :)
odnośnie zębów to ja już zaliczyłam i rwanie i leczenie kanałowe...a tak mnie straszyli,że boli...a mnie bolało ale zanim poszłam do dentysty bo potem już nic a nic ;-) może jakaś dziwna jestem;-)
u nas śniegu po pas;-) a dziś słonko świeci-niezłe roztopy będą-w kalosze trzeba będzie się zaopatrzyć:-p
młody śpi,ja kończę kawusię i znikam w kuchni...miłego dzionka życzę:-)
 
martilla
mialam dwie 6 kanalowo i nie bolalo :sorry:ale dziurki mialam jak lepek od szpilki a jak rozwiercila to lohohoho....U nas snieg po troszku topnieje bo dosc "cieplo" na dworku...z mala wychodze okolo 17 na dwor z psem i ciuchcie oglada hehe lubie widok ciuchci jak pedzi i sie dymi z niej i jeszcze jak jest swiezy snieg i jak pedzi to ten snieg sie tak unosi...super widok...a ja tory kolejowe mam zaraz kolo siebie
 

Załączniki

  • DSCN0710.jpg
    DSCN0710.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 16
  • DSCN0722.jpg
    DSCN0722.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 20
a u mnie za oknami śnieg i słonka brak...
ja też jak miałam leczenie kanałowe to mnie nie bolało, za to wyrywanie bardzo bolało... ale wytrzymałam :tak:
teraz niestety choróbsko mnie dorwało... leje mi z nosa, do tego ból gardła, okropny kaszel, gorączka i bóle głowy... :-( Oby szybko minęło, bo już nie daje rady.
 
olka
to pewnie angina...mialam to samo :sorry:w ktoras niedziele ranoczulam sie jakos dziwnie...po polodniu pojechalam z mezem do Lerze Marze (Leroy Merlin) i czekalam na niego w samochodzie bo mala nam zasnela i wtedy zmarzlam i wieczorem dopadla mnie temperatura 38 st i na drugi dzien katar i bol gardla a na koniec jeszcze kaszel.Wiec w ruch upsarin c ,flegamina i cholisept, neo angin,ale szczerze to cholinex byl najlepszy na bol gardla bo po nim jednak przeszlo...Wiec sie kuruj kochana
 
ewelka - puki co wczoraj wieczorem wzięłam tylko jeden Gripex i puki co nic nie biorę tylko piję gorącą herbatę. Mąż dziś po pracy pójdzie do apteki to mi kupi jakieś leki. Dosłownie zero życia we mnie. Ledwo dziś posprzątałam w domku. I obiadu jeszcze nawet nie zaczęłam robić. Ehhh... chyba zrobię tylko rosół i na drugie danie jakieś spaghetti. No nie chce mi się stać wieki nad garami....
 
to ja jakaś nienormalna jestem, bo mnie wyrywanie nie bolało, a kanałowe tak :-)

ewelka
fajny krasnoludek :-) ze smoczkiem się nie rozstaje?:-)

olka
kuruj się kuruj, teraz jak się tak ciepło zrobiło niespodziewanie to najłatwiej można coś złapać
 
reklama
Ilonka
widzę,że Twój misterny plan nie wypalił hehe uważaj żeby malutki od babci się nie zaraził !
 
Do góry