reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
bella - co do spacerówek to może coś tego typu, tanie i "wygodne":
SPACERÓWKA 4BABY PASEO - 4 KOLORY -CENY HURTOWE ! (911634455) - Aukcje internetowe Allegro

***SUPER LEKKI WÓZEK ZE ŚPIWORKIEM **** (912256758) - Aukcje internetowe Allegro

Baby boo MEGA ZIMOWA PROMOCJA tylko 50szt !!!! (916667965) - Aukcje internetowe Allegro

SWIETNA SPACEROWKA GRACO MIRAGE ZOBACZ (920430636) - Aukcje internetowe Allegro

Ogólnie, moim zdaniem nie opłaca się kupować używanych spacerówek, bo często są już "kołyszące się" na boki. Wiadomo że takie spacerówki jak te które pokazałam nie będą super wytrzymałe. Ale na te około dwa lata wystarczy. Ja przy Damianku miałam dwie spacerówki. Jedną kupiłam taką najbardziej zwykłą (chyba w Tesco) i nie byłam zachwycona nią. Bo nie miała oparcia które rozkładało sie do pozycji leżącej, nie miała daszku, miała trzy punktowe pasy bezpieczeństwa (tylko między nóżkami i na pas, a na ramiona nie było). Potem kupiliśmy drugą i ta miała wszystko co trzeba, czyli to co wymieniłam wyżej. Aha, no i w zimie raczej nie pojeździsz spacerówką, bo te tanie mają małe koła i przez śnieg nie da się przejechać (no, zależy jaki śnieg - 1-2cm czy 40-50cm ;-) )
 
100 LAT BELLA. Czytam tylko ostatnio i nie zawsze starcza mi już czasu na odpisanie. Marikę ogarnęło wieczorne rozdrażnienie :/ Popłakuje mi co wieczór i uspokaja się i przysypia tylko na rękach. Nie serwuję jej za dużo wrażeń - dzień spędza ze mną albo babcią w domu, spacerek 1-1,5 godz, wszystko ma na spokojnie... Nawet telewizor nie gada, żeby miał ją rozdrażniać, bo ja jakoś nie przepadam za gapieniem się w seriale itp... Ehh, uczy mnie cierpliwości chyba
 
A ja właśnie dzisiaj kupiłam spacerówkę taką WOZEK CONECO JOKER 6xKOLOR 2010 6,5kg wys0zl w24h (918480815) - Aukcje internetowe Allegro (taki sam kolor jak na zdjęciu 4) bo tamta już się na prawdę wysłużyła i zepsuła. To znaczy pewnie idzie ją zrobić ale mi się już nie chce z tym bawić. A tamtą to chyba będę musiała wywalić. Chyba że jeszcze będzie mi się chciało to zadzwonię do serwisu chicco i zapytam się ile ewentualnie by naprawa kosztowała to może jeszcze sprzedam za grosze. Bo tak to ona nic nie jest zniszczona. A wygląda tak (ja mam czerwoną) http://allegro.pl/item916458698.html
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane

Na początku .... 100 lat Bella :-D:-D:-D

Niestety nie nadążę czytać tego co napisałyście :-( My rodzinnie chorzy :-( Najbardziej Hania :-( Dziś całą noc kaszlała i strasznie się nie wyspaliśmy, do tego gorączka :-( Lekarka wczoraj powiedziała, że to lekkie przeziębienie i zapisała standardowe leki w tym flegaminę, którą wypieprzyłam po jednym użyciu, bo Hania tak kaszlała od niej, że zwymiotowała :-(
Mąż też w kiepskim stanie, a ja się trzymam jak mogę :unsure:

Wracając z pracy kupiłam Hani zestaw suszarka, spinki, lusterko, szczotka i pierścionek i teraz suszarka jest najlepszą zabawką pod słońcem ;-)
 
Karolina - fajna ta spacerówka którą kupiłaś, ale mnie by przeszkadzał brak pozycji leżącej... W sumie większe dziecko (2 lub 3 lata) nie śpi już na spacerkach, ale ja miałam raz taką nie miłą historię. Mój Damianek był chory (wymioty, biegunka...) i musiałam z nim jechać do dr. a w wózku (tym pierwszym ) nie miałam pozycji leżącej i Damianek miał ciężko wysiedzieć mi w wózku, a nie miałam jak go wtedy zawieź w inny sposób do lekarza. Także jak będę kupować spacerówkę dla Nicoli to będę musiała na to uważać. A tak na marginesie, zadzwoń do chicco i zapytaj czy da się naprawić. Bo fajna ta spacerówka i byłoby szkoda wywalić ją na śmietnik. Kto wie może Ci jeszcze posłuży :-)

xTosia - ja też chora jestem, co do flegaminy to normalne, bo to syrop wykrztuśny. Ja polecam Ci Sinecod w kroplach: SinecodŽ krople i syrop Jak Damianek był chory to bardzo mu pomagał. Podawałam Damiankowi około godziny 18:00 i do rana smacznie spał bez kaszlu. Także sprawdzony lek i skuteczny! Zdrówka życzę
 
reklama
martilla - mam do Ciebie pytanie, wydaje mi się że jesteś już w tym obcykana i mi odpowiesz. Mam na telefonie taką aplikację - Kalendarzyk Menstrualny czy coś takiego. No wiesz podaje się tam pierwszy dzień miesiączki i pokazuje kiedy ma się dni płodne a kiedy niepłodne. Pokazuje też kiedy ma się mieć kolejną miesiączkę. No ale trzeba tam wprowadzić dwie informacje. Pierwsza to długość menstruacji, no więc to już zrobiłam (bo wiem co to jest długość menstruacji ;-) ), no ale drugą rzeczą którą trzeba podać jest długość fazy lutealnej i nie mam pojęcia co to jest. Jestem chyba jakaś głupia xD Jest tam do wyboru: 13dni, 14dni lub 15dni. Zaznaczyłam puki co 14 - żeby było pośrodku haha... ale nie wiem co tak na poważnie mam zaznaczyć. Pewnie nieźle teraz ze mnie się śmiejesz, ale to nic, ważne że mi odpowiesz :-D
Buziaki
 
Do góry