reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
Walentynkowo wyrwaliśmy się pierwszy raz gdzieś bez Dziecięcia :) Babcia została na posterunku, Marika walentynkowo większość czasu przespała - tego się zupełnie nie spodziewałam. Rodzice nacieszyli się własnym towarzystwem, zjedli, napili się kawki, przeszli po nowym świecie i wracali biegiem, bo mama stęskniona za swoją Dusią :)
 
No a ja wczorajszy dzień jak pisałam wcześniej spędziłam w Poznaniu a potem poszliśmy do znajomych. Do domu wróciliśmy o 3:00 Kewinek u dziadków ładnie spał więc problemu nie mieli. Eh jak tak od czasu do czasu fajnie jest się gdzieś wybrać i poszaleć.
 
A nie wydaje Ci się, że jak tylko wyjdziesz, to dziecko staje się o niebo grzeczniejsze? Hehe, no Babci Marika nigdy nie da czadu, tylko jak mamusia jest :D
 
NO a my po kłótni wczoraj i dziś juz ok ale jak zwykle walentynkowa kłótnia była:-) hehe Adziś znaleźliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim w czerwcu będzie gotowe:-) mam nadzieje ze uda się jutro je zarezerwować:-) kurcze będe skakać pod sufit:-)heheh
byliśmy dziś w mcdonalds na moim ulubionym lodzie z lajonem:)mniam:-) ale to tak przez przypadek bo czekaliśmy tam na kogoś:-) heheno lecę spać puki mały śpi tylko nie wiem czy zasnę:-) bo sie denerwuje tym mieszkaniem zeby nikt nam nie rabnął z przed nosa....
 
Ewelka
ja nie usuwałam, ale jak rosły to strasznie bolało. a Ty czemu musisz usunąć? nie bój się dostaniesz znieczulenie i nawet nie poczujesz, tylko na później zaopatrz się w proszki przeciwbólowe bo jak znieczulenie puści może trochę boleć
 
cześć
imprezka się udała, było wręcz super. Muzyki nie mogliśmy głośno puścić, więc nadrabialiśmy gadaniem hihi... Całą noc coś jedliśmy, ja przez 9godzin wypiłam tylko dwa piwa i trochę mi marudzili że jestem trzeźwa. Ale co tam, ktoś musi mieć zmysły w gotowości - gdyby się coś działo. Jako tako sie nawet wyspaliśmy. Poszliśmy spać przed 4:00. Ja, moja młodsza siostra i koleżanka spałyśmy w łóżku. Mój mąż i jego brat spali na kołdrach na podłodze prawie do siebie przytuleni haha..., mój brat wziął jedną kołdrę i położył się koło kaloryfera xD, mój drugi brat spał z Damiankiem na jedno osobówce, a reszta tam gdzie padli tam spali :-D:-D:-D Ja musiałam obudzić się o 7:00 bo dzieci się obudziły. Ale mimo to nie czułam się zmęczona :tak:
Rano sprzątania było po pachy, ale na szczęście udało mi się wszystko szybko ogarnąć. Moja siostra mi troszkę pomogła. Goście się obudzili, wzięli prysznic, zjedli , śniadanie i wrócili do swoich domków żeby się odespać hahaha....
Popołudniu poszliśmy z mężem na randkę xD Mój mąż nawet kupił mi bukiet kwiatów czy totalnie mnie zaskoczył. Dzieci były w tym czasie z wujkami (mój brat i brat mojego męża zostali z dziećmi w domu). Było super

ewelka - czemu chcesz usuwać ósemki ? Ja zostawiłam
 
kochane musze je usunac poniewaz one wyzynaly mi sie cos okolo 4-5 lat i po ciazy mi sie zrobily dziury z ktorych juz nic napewno sie nie da zrobic a najlepsze jest to ze nie wszyscy zebolodzy je usuwaja :zawstydzona/y:.Dzwonilam do jednej babki (do niej jedzenie nosilam jak pracowalam w pizzerii a ona zaraz na przeciwko mieszkala ) i ona jest w ciazy ale ona 8 nie usuwa ale przyjmuje na nfz i prywatnie a dzwonilam do drugiej gdzie mi wszystkie zeby zrobila 10 lat temu i do tej pory mam zdrowe bo ma dobre plomby ale za to przyjmuje prywatnie tylko i pytalam sie ile bierze za wyrwanie 8 wiec 80 zl w zwyz....masakra,nic bede musiala isc do niej na wyplate i przeszlo 80 zl nam przejdzie kolo nosa:zawstydzona/y:maz bedzie musial gdzies dorobic...:zawstydzona/y:
 
reklama
Ewelka
zębów nie wyrywa zwykły dentysta tylko chirurg , poszukaj jeszcze może jednak kogoś znajdziesz.
 
Do góry