reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
sie macie dziewuszki :)
gratuluje nowego osobnika w rodzince :-)
grrr-mój mały jest strasznie nieznośny i marudny,ale to pewnie przez zęby bo wychodzą mu 4 na raz-już niby przebite,ale chyba mu dokuczają bo ciągle by coś gryzł...
a co do pazokci-to dziś robiłam siorce,ewelka jako profesjonalistka musi je ocenić ;-) ja jak zwykle nie jestem zadowolona :sorry:
idę wrzucić coś na ruszt ;-)
 
kaczucha
juz ci powiedzialam ze sa ladne :-p:-p:-p
olka
to sie wyszalejesz...tylko zeby ci ozdob choinkowych za oknami nie robili...mam nadzieje ze wiesz o czym mowie:-):-)
a ja juz dzis dostalam od meza kwiatki i kartke na walentynki:-p
 
Ostatnia edycja:
a co tu takie puchy?;-) mały już umyty,nakarmiony i leżakuje ;) trzeba sobie jakiś filmik zarzucić,bo w tv nic nie ma.miłego wieczorku babeczki
 
Witam:)
Ja wczoraj świętowałam swoje 24 urodziny które mam za kilka dni. no i wróciłam do domu o 2 w nocy:-)Ale ledwo dotarłam do domu bo strasznie snieg sypał i nogi zapadały się prawie po kolana.Dostałam od kolezanek przepiękną duż torbe , taką jaka mi się podobała

U nas cały czas sypie, ale niedawno byłam z Filipem na dworze bo w domu odtatnio nie chce usypiać . Więc usnąl w wózku i go przełozyłam do łóżeczka. narazie smacznie śpi sobie . A ja szykuję obiad powoli. Miłego walentowania
 
reklama
Olka
w kwestii staranek to jestem aktualnie na etapie oczekiwania czy @ przylezie czy nie , z korzyścią dla niej byłoby dobrze gdyby nie przylazła;-)

Ilonka
kłótnia zażegnana? kłóciliście się wczoraj, a walentynki są dzisiaj więc do boju ;-)

Ja tak średnio przepadam za tym świętem, ale zamówiłam sobie w Empiku książkę z tej okazji , a co :-)

Bella
widzę,że my w jednym wieku tylko Ty kilka dni starsza;-)
 
Do góry