reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

No i mogłam się spodziewać...po 24:00 dostałam smsa od męża, że posiadówa się przedłuża...no i się przedłużyła prawie do 5:00 rano :crazy: Teraz pan domu śpi, a ja już zdążyłam umyć gary 2x, iść z Hanią na zakupy i postawić rosół :wściekła/y: Szkoda, że nie mam do kogo pojechać, bo bym mu nawet kartki nie zostawiła gdzie jestem.
 
reklama
xTosia
bark mi słów na Twojego męża zachowanie, ooo już ja bym mu dała popalić !!:-)
następnym razem jak się powtórzy taka sytuacja to powiedz mu żeby teraz pobawił się z dzieckiem , a pozmywa później. Nie mów ,że Ty to zrobisz bo jak widzę bierze to strasznie do siebie. I nie zgadzaj się na żaden wyjazd do Wawy, i tak ciągle go nie ma w domu. Albo powiedz że Ty też z małą chcesz jechać! A co! niech sobie nie myśli ,że sam będzie latał a Ty w domu!
No i całkiem sprytnie to wymyśliłaś żeby wyjść gdzieś nic mu nie mówiąc. może do tej koleżanki co u niej wczoraj byłaś?
 
A ja dziś mam dzień dla siebie od 8-11 byłam u kosmetyczki takie SPA, mąż z Zuzką dziś cały dzień będzie...naeet obiad robi a ja dziś ide na panieński kolezanki :) a co niech zajmie się swoją kochana kobietą...:-)ostatnio powiedział mi ze spadłam na 2 miejsce;-) w jego notowanich....Co do domu no niestety tyle metrów wyszło, bo mielismy spora dzialke a dom ma tylko pietro i poddasze takie wyzsze + dwa garaze, jest poprostu na szerokosc...w prezencie od tescia zrobil nam basen taki nieduzy ale za to wyglada jak szklarnia bo ma skaldane krycie wiec nawet w zimie mozna sie kąpac, czego nie robilam jeszcze ale spróbuje w tym roku (dom jest od marca-kwietnia). Nie wymienialismy wody ale teraz musimy a to tyle kasy ze głowa mała.....dobrze ze do pracy wrocilam i pilnuje interesu. Wyrodna matka w przysżłym tygodniu od czwartek-piatek dziecko zostawia mam wyjazd służbowy:wściekła/y: Kurcze zła jestem, ale co zrobie. Zuza siedzi znaczy tak na poduchach po tym co naipsialysie to moze racja zeby jej nie blokowac....na radoche ze hej:-) Ząbek na dole1 jej sie wyzyna wiec zaraz będzie koniec z karmieniem cycem bo mnie wczoraj kuła;-)znaczy czulam ciut takie coś ostrego:szok: Nic ide dlaej robić sie na bóstwo tzn troszke poporzytuać szkraba to mi pomaga :) no i troszke na szmacie popracować, żeby dom jakoś wygladał.... pranie nastawione;-)
Tosia szkoda, że nie mieszkamy blizej, zasze moglabys wpasc nawet na zlosc mezowi na weekend!!! Ech, może zostaw go kiedys z mala a Ty umów się z kolezankami (nawet jakby nie była to prawda). Twój Skarb nie jest już takiem niemowlakiem, mąż powinien sobie poradzić!
Pozdrawiam
 
asia
moj ojczym ma kuzyna ktory zajmuje sie basenami ogrodowymi i nie zmieniaja wody przez 4 lata...sa na to jakies srodki!!!
 
Ewelka podobno są, tylko myśmy troszke sprawe zawalili i caly czas był nie zasłonięty i tle roznych swinstw, że nawet filtry się zapchały :no: Teraz tylko (facet taki mowil) wode trzeba wypompować i wyczyścić nawet dno :( mają to robic za tydzień :-( ciekawe ile zaspiewają ....
Fajny prezent, ale ide zachodu,,no coż nie będę narzekac w końcu to teść;-)
 
Cześć laseczki!
Ja tylko chciałam zakomunikować że żyję i mam sie o niebo lepiej niż wczoraj :tak: Jeszcze dłuższy spacer mnie trochę męczy ale jest na prawdę o wiele lepiej. Tylko całe szczęście że to się nie stało za tydzień jak akurat idziemy na wesele. A dzisiaj inni znajomi mają wesele ale pogoda im niestety nie dopisała. Bo przeważa deszcz i chłód. A my jutro mamy pierwszą rocznicę od kościelnego. Wtedy to była gorączko +30 stopni a pod suknią ocean :-p

Izka
Wysłałam zdjęcia.

Nic idę sobie odpoczywać Kewinek juz śpi a mężuś dzisiaj w pracy musi być.
 
reklama
ewelka
no co weekendują się laski nie:-D
a ja mam leniwą niedziele... jeszcze w piżamie i szlafroku latam hehe:-D
 
Do góry