reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
dobra już się ubrałam no niech Ci będzie:-)
u mnie też piździ jak nie wiem, nie wychodzę z domu bo normalnie głowe mi urwie chyba:-)
 
U mnie też zimno... dziś na Skałce (OSiR) bardzo blisko mojego domu 4 Festiwal Polki ale nie idziemy (wczoraj się zaczął). Wczoraj było między innymi Kombi ale nie poszliśmy po wiało padało i brrr... zimno! Dziś nie wiem kto będzie, ale jakoś mi się iść nie chce w taką pogodę. Miałam iść do apteki i też nie poszłam, a co tam jutro rano pójdę z dziećmi... oby tylko nie padało ;-)
 
Dobry wieczorek kobietki, chociaż dla mnie niestety nie taki dobry :-( Zamierzyłam sobie zrobić pierogi dla męża i taty co teraz niestety "odcierpuję" Po skończeniu spuchły mi ręce i strasznie mnie bolą, nie mogę nic robić teraz :-( ehhh nie wiem co się dzieje ze mną :-( To tak się chciałam wyżalić :-(
 
Karolina - wielkie dzięki za zdjęcia, ładnie tam :-D a wygląda jakbyście na weselu byli, a nie na 18stce ;-)

xTosia - jak tam zdrówko? może te puchnące ręce to na zmianę pogody?

A my nadal męczymy się z remontem jednego pokoju :crazy: pomalowali nam w sobotę, w domu oczywiście burdel wszędzie, bo Paula powynosiła wszystko z pokoju i pokładła gdzie się dało :wściekła/y: teraz mój mąż się męczy ze składaniem mebli, ale uparciuch nie chce nikogo zawołać do tego :wściekła/y: codziennie jeden mebel składa... może do niedzieli skończy :eek: chociaż pewnie nie, bo jutro do Londynu leci na delegację :-(
pozdrawiam was dziewczynki cieplutko :-D
 
Cześć dziewuszki!
wpadłam zobaczyć czy martilla już coś wymodziła, ale widzę że za 5 dni będą działać dopiero ;)
Mi się właśnie tak bardzo chce seksić, a jak na złość już prawie 2 tygodnie mam okres. Musze iśc do gina bo coś jest nie tak. :eek: Tylko nic nie sugerujcie, test zrobiłam jest ok, w ciąży nie jestem.:confused2:
Dzisiaj też oficjalnie zakańczam dietę tzn zaczynam ostatnią fazę, także mam się z czego cieszyć. :-p
Hania troszkę marudzi, ale ząbki wychodzą. Wczoraj się przestraszyłam bo wzieła sobie schowała pod poduszkę żel na ząbki i wieczorem jak ją położyłam, strasznie płakała jak wyszłam, po chwili już była cisza. Myślę sobie co się stało że się tak nagle uciszyła, ale miałam na nią podgląd na niani więc nie szłam do góry. Coś tam wkładała do buzi, ale sobie myślę pewnie ssie palca lub coś w tym stylu (coś cmokało bynajmniej). W końcu zasneła, ja wchodzę i patrzę a ona też żel wyssała z tubki, chybya 1/4 pochłoneła. Bałam się czy coś się jej nie stanie, ale to w końcu wyciąg z rumianku i do tej pory nic jej nie jest uffff...:zawstydzona/y:
 
hannah
ale masz spryciule :-D sama sobie żelik schowała i wiedziała kiedy użyć , no no pełna profeska:-)
a ja dalej na etapie staranek, to już 4 cykl , próbuję wrzucić na luz bo nigdy mi się nie uda!:-) trzymajcie kciuki!!!:-)
 
Hej laseczki, a ja jutro idę z wynikami do lekarza, bo on sam stwierdził, że mam bardzo nietypowe objawy i musiałam zrobić badania...podejrzewa anemię, niedobór cukru. Zobaczymy co powie.

Mąż znów wyjechał na 2 dni i wróci jutro w nocy, albo nad ranem w czw.

Dziś Hania nauczyła się mówić:
Kasia, Gosia, Kasia, Ziuzia (Zuzia) i Andzi (Andrzej), ale kiedy mówię imię męża to od razu powtarza tata :-D
 
reklama
Do góry