reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Martilla nie uciekmy zostajemy....a o takich rzeczach bardzo prywatnych czy prywatne fotki piszemy/wklejamy na zamknietym:)
 
reklama
Czesć wszystkim niestety nie mam zbytnio czasu na przesiadywanie przed komputerem bo pracuje i opiekuję sie Dawidkiem.Mały rośnie jak na drozdzach dokazuje i wszędzie go pełno :-)wystarczy spuścić go z oka a on ni to raczkując ni to pełzając przesuwa sie w interesujące go miejsca takie jak kat pokoju albo biurko z komputerem.Wystarczy go na chwilę zostawic a on już kable ciągnie guziki wciska a ostatnio łapie naszą suczke za ucho,a ona cierpliwa i delikatna pozwala się meczyc.Myślałam,że będzie go gryzła a ona nic.:-)Juz jutro konczy 7 mies i w przyszłym tygodniu szczepienie przeciwko żołtaczce.Czekam jeszcze tylko na wyniki testów alergicznych na alergie na mleko krowie i już będę mogła cieszyć się maciezynstwem.Jak ten czas leci dopiero co Dawidek przyszedł na swiat a tu juz 8 miesiecy mineło:confused:.Pozdrawiam wszystkie
 
Jak dlugo moga trzymac dolegliwoci po szczepioni mial je wczoraj rano poczy cala noc byl nie spokojny i dzisaj caly czas zdaza sie co jakis czas usmiech ale to jest krotko trwale bawi sie chwile i szybko sie meczy potem marudzi dopuki nie zasnie a jak spi co jakis czas szlysze placz to takie dziwne bo trwa nawet nie minute a Mikolaj nawet sie nie budzi dalam mu paracetamol mam nadzieje ze mu pomoze. Czy to nadal po szczepieniu?
A i dodam jeszcze, ze dzisaj wpadl w taki histeryczny placz ktore trwal chwiel nawet jak mu podalam butelke to nie zwrocil na to uwagi.
 
Ostatnia edycja:
Hej kobietki, ale człowiek głupi...we wt. minęło 7 lat jak jestem z mężem, wczoraj Hania skończyła 11 m-cy i kumpel męża obchodził urodziny więc pomieszaliśmy to wszystko i postanowiliśmy zrobić okazjonalną posiadówkę u nas. Skończyło się o pierwszej w nocy :baffled: i teraz z jednej str. fajnie było posiedzieć ze znajomymi, a z drugiej jestem dziś nie przytomna. Muszę jeszcze rano umyć po wczorajszym jedzeniu bleeee. No nic będę musiała dziś iść spać razem z Hanią to może odeśpie :tak: No a teraz biorę się za przygotowania do pracy. Buziolki.
 
cześć mamuśki, a ja się pochwalę że wróciłam z weselicha góralskiego i tak się wybawiłam jak nigdy :-):-):-) najfajniejsze jest to że jadłam wszystko na weselu i wcale moja maleńka nie ma żadnych złych objawów :tak::tak::tak::tak:
Wobec tego koniec z drakońską dietą i jem wszystko (...z umiarem...)
a dziś idę z malutką na szczepeienie i trochę się boję :baffled::baffled::baffled: ewentualnych powikłań bo jestem z nią sama w domciu i wrazie np gorączki to co czopek wystarczy czy poczekać jak sama przejdzie? :sorry2:
teraz maleńka jeszcze śpi więc mogłam spokojnie dokończyć poranną kawkę :-)

miłego dnia mamuśki :-)
 
Wczoraj bylam u kobiety ktora ma sie zajmowac Mikolajem. Wyglada na calkiem kompetentna mam nadzieje, ze taka jest. Troche sie boje bo nie zostawialam jeszcze maleg zupelnie obcej osobie. Troche sie z tym zle czuje ale nie mam wyjscia.
 
reklama
Na caly dzien 5 razy w tygodniu no czasami mniej. Dlatego to mi tak nie pasuje. Ale opiekuje sie jeszcze jednym chlopcem i jego rodzice sa zadowoleni wec to mnie troche uspokoilo.
 
Do góry