reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Ślicznie dziękuję :-)
I gratuluję osiągnieć Hani:-)
A tym czasem uciekam, bo troszkę mnie suszy po wczorajszym wieczorze, a jeszcze mam w planie do Ikei podjechać:-) Pozdrawiam wszystkie!
 
reklama
Martilla w takim razie wszystkiego najlepszego :-):-)

Agacjone zwróć uwagę na ten katarek małego,bo czasami tak się też objawia alergia na białka.iza tak miała,non stop jakiś katarek a póxniej po zmianie mleka zniknęlo.
 
Andzia
ale on to mleko pije od wczoraj a ten katarek ma od piatku...nieduzy ale jest...to ten katar moze byc od ietoleranci czy od tego bebilonu HA???
 
Agacjone u mojej Izy katarek był jednym z objawów nietolerancji.Taki alergiczny katarek umiejscowiony głęboko w nosie,słychać było takie furczenie w nosku.Po tym Bebilonie HA to raczej nie jest,tym bardziej że ma go już od piątku.Nie twierdze że jest to akurat katar alergiczny,moze być po prostu taki zwykły katarek :-)
 
No to jutro wracam do szkoly normlanym trybem. Nie podoba mi sie, ze musze na tyle zosatwic malego ale nie mam wyjscia. W weekend bylam u rodzicow chlopaka i jak przyslismy to maly wpadl w taki placxz plakal przez ponad 1,5 h zastanawiam sie czy to moglo byc przez swieczke zapachowa bo alurat sie palila czy to mozliwe?
 
Witam Was po bardzo długiej przerwie!!!!:zawstydzona/y: Niestety niemiałam internetu i dopieo całkiem niedawno nam podłączyli!!!! Mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie!!!!

Co u nie nowego??
-Fabi skończył juz 15 miesiecy... ślicznie chodzi , ma już 8 iałych perełek ( pierwszy wyszedł jak miał niecałe 8 ) uwielbia sie smiać!!!!! Normalnie kocham go całym serduszkiem
- Powolutku planjemy 2 dzidzie!!!!:-) i to juz niebawem jesli wszytko u mezulka w pracy dobrze sie ułoży!!!! kurcze nawet kupiliśmy juz ksiązkę Dr. Karola wójcika "Jak zaplanować płeć diecka"

Dziś mam taki sentymentalny dzień... kilka godzin temu znajoma urodziła martwego dzidziusia-synka...:-( do ostatniej chwili przed porodem wszytstko było super... i nagle taki dramat:-(.. naprawdę niemogę zrozumieć dlaczego Bóg odbiera ludziom to co jest dla nich całym życiem!!!

Kochane a co u was???

Martilla doczytałam "między wierszami" ze spóźnia sie @ ???!!!!:sorry2: czy coś wiadomo???

pozdrawiam!!!!!!
 
No drugio dzien do szkoly wkurza mnie troche to wozenie malego do opiekunki musze chyba pomyslec ad czyms innym bo wydaje mi sie, ze go to meczy.
 
kochane czy mozliwe ze moj zjadajac 120ml bebilonu HA starcza mu to tylko na 1,5 godz??? juz rece mi opadaja.....taki żarłok z niego czy co?????
zaraz jedziemy na szczepienie i musze z pediatra pogadac bo zbankrutujemy :-D:-D
 
reklama
hej my juz po szczepieniu...mały płacz był ale teraz sobie usnął....:-):-)
ważyłam mojego synunia i kurcze pani doktor powiedziala ze ma nadwage:-D waży 5,5kg..w ciagu 2 tyg przybrał praeie 1 kg....a mimo to ciage chce jeść....:-D głodomór jeden...tata sobie nie załuje to co on bedzie,nie??:tak:
 
Do góry