reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

ilonka ok przekaze ci to ale wtedy to ty bedziesz na tym rzadzic :-)bo moze tylko jedna osoba (chyba) moze tobie sie uda bo ja trace tam cierpliwosc...jak ci mowilam zalozylam specjalnie nowe konto i na nie probowalam wyslac zaproszenie ale tez niedochodzilo wiec nie wiem co jest nie tak administrator mi nie odpisal...wczoraj jak napisalam to odpowiedz dostalam po polnocy ale ja juz wtedy kimono
 
reklama
wiec ilonka zalozyla nowy watek ale ciekawe czy wszystkie dostana wiadom z zaproszeniem czy znow sie cos popsuje
 
Witajcie, nie wiem czy mnei jeszcze pamiętacie, ale miałam tyle pracy, że nie miałam kiedy pisać :-( Od poniedziałku 2 mówie dosc i biore wolne (znaczy pracowac będę w domu).

Już wybralismy szpital, wczoraj nawet torbe spakowalismy i ... cholernie się boje porodu :no: Ja wiem, że jestem panikara, znaczy ja boje sie samej mysli, że może mnie boleć. To jak u dentysty, od 3 roku zycia siedze na fotelu, nigdy nie bralam zneiczulenia, ale do 2 lat kiedy lekarz daje, to biore, a po co ma mnei boleć ;-)

Boje się, że spanikuje, wystarsze wszystkich a co najgorsze przez moją głupote zaszkodze Zuzi :(

Teraz coś milszego... gotowy mamy pokoik z małym ale... mój mąż przesadził, pokój ma chyba całą dostępną na rynku elektronike monitoringu :angry: od sensora oddechu, po kamere która widzi w ciemności, nie mówiąc o elektronicznej nani z 6 przenośnymi sluchawkami (nawet w toalecie i kotłowni)..lekka przesada, ale spasowałam, nie warto:happy:

Tosia co do zazdrosci, to też tak miałam (chyab bardziej po slubie no i uaktywnio się teraz w ciazy). Szczerze to wczesniej zacislam zeby, a potem znalazłam sposób. Mój mąż też jest i był zazdrosny, 2 tyg, przed slubem o mały włos nie odowłał, tak go mój były przekonywał, dręczył, że parwie uwierzył, że go ...zdradzam!!!!

Co do tej zazdrosci to bylam bardziej, ponieważ kiedyś na poczatku znajomosci byłam chodzący kompleks:zawstydzona/y: i z tego wyleczył mnie mój mąz ( na swoje nieszczescie). Nie powiem mój mąz jest przystojny, nawet teraz na ulicy potrafią się laski za nim ogladnąć, keidyś był caly happy, a teraz musze szczerze powiedziec zero reakcji :)

Ja kiedyś tak podbudowąłma, sobie swoje ego, że u kolegów z jego pracy stałam się legenda :) Jeszcze przed slubem ( tak rok) pojechałam z nim na jego święto mudnurowe i nie chciałam ( naprawde niesiwadomie), wysiadajac z samochodu w zwiewnej sukience, doporowadziłam do opadu szczeki przeszło 100 panów mundurowych ( tak hmm lekko zawiało mi sukenke). Pamietaja do tego stopnia, że za 2 lata (to bylo już slubie, jak nie przyjechałam to wszyscy się mojegoo pytali dlaczego:) A niech ma tez może być zazdrosny ;-) nawet teraz jak bylsimy i ubralam sie, uczesałam, itd to obcy Panowie zwracali na mnie uwaga, a mąż dwoił się i troł, żeby zaznaczyć swój teren :)

Tosia Ty jesteś super kobieta, praca (od malej Hani), nauka, dom,,,, popdostu podiwiam, że tak sobie radzisz, Teraz czujesz tak a nie ienaczje, poniewaz za dużo masz na głowie...Zobaczysz Hania ciut porośnie (mąz nie będzie miał wymówek , że boi sie tego czy owego przy Hani zrobić) jeszcze wiecej będziesz mieć czasu dla siebie,,,, wtedy pokażesz !!!!
Wiem dobrze pisać (troszke przeszłam, ale to nie miejsce, żeby o tym pisać, to można opowiedzieć, przy herbatce, czy kawie, nawet hasło na forum nie bardzo pomoże,,, niestety mam takie doświadczenia z pracy zawodowej, net to zdradliwe miejsce), kochan dasz rade tylko uwierz w siebie, jesteś bardzo warościową kobietą !!!!!

Koniec z morałami ide czytac. Buziole

Asia,,,, panikara powinnam mieć w nazwie, nie sądziłam ze az tak żle będzie, moja mama nie chce ze mna na tema porodu rozmawaić, od wczoraj nawawia na cc (chyba wie, że mogę przesadzać), ja moge mieć cc na żądanie z racji mojej wczesniejszej choroby, ale to chyba jeszcze gorsze :zawstydzona/y::-(
Koniec nie myśle już bo zwariuje :-:)szok:
 
Ostatnia edycja:
Asia spokojnie,uwierz że dasz rade.Ja przed porodem też miałam panikę,a co będzie jeśli...i tak w nieskończonośc.A jednak dałam rade,nie uciekłam i z Tobą też tak będzie :-) 3mam kciuki.
 
.trochę mnie martwi brak zabków u mojego Dawidka.mianowicie w środę koNczy 7 miesiecy a tu ząbków nie widac.mały ślini się,wkłada wszystko do buzi a tu ząbków brak.powoli uczy się raczkowac,siadać i wszystko wyglada normalnie gdyby nie te zabki.pozdrawiam
Łeeeee Hanutek ma 9 m-cy i ani jednego zębolka, ale kiedyś jej wyjdą napewno:tak:
 
Mialam nieciekawa noc maly mial wczoraj szczepienie i na pocztaku niby nic ale wieczorem mial lekko podniesiona temperature i w nocy byl starsznie marudny od rana niby jest pogodny ale szybko zaczyna marudzic i jest troche cieply zaraz mu zmierzez temperature bo musze chwile poczekac bo jadl nie dawno myslicie ze moze caly czas trzymac od tego szczepienia?

xTosia powim Ci, ze ja nigdy nie bylam zazdrosna ale jakos mnie moj chlopak zarazil. Zazwyczaj oprzy takiej okazji walcze ze soba a np. w jego pracy spotyka wilu ludzi wiec w ogole nie zaastanawiam sie kogo. Bo bym oszala:baffled:
 
reklama
hej hej!
ja już dołączyłam do społeczności:-) tylko teraz mam takie pytanie... stąd już uciekamy , tak? :-) bo ja dziś ciężko myślę także tego no wybaczcie mi:-D
 
Do góry