reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

kolia
czyli niania na pełny etat. mozesz ją poprosić o referencje, myslę,że rodzice tamtego dziecka wystawią jej rzetelną opinię to ponoć pomaga, sama jestem nianią od około 4 lat i referencje naprawdę się przydały w moim przypadku, poza tym nie martw się na zapas, zawsze można trafić na fajną kobitkę a jak cos ci nie bedzie w niej pasowało to mozesz jej podziękować za współpracę, życzę powodzenia i wytrwałości bo wiem ,ze mamie nie jest łatwo zostawić dzieciaczka z kimś obcym, ale jesli kobieta jest w porządku to naprawdę nie ma czego się obawiać.
 
reklama
Wykonalismy telefon i oni sa bardzo zadowoleni wiec powinna byc dobra poza tym sprawia takie wrazenie to mnie troche usokaja ale i tak troche sie martwie ale z czasem sie oswoje pewnie;-)
 
witajcie dziewczynki:)
dziękuję za zaproszonko:) juz tam weszłam ale co i jak nie łapie.....coś mi nie idzie ostatnio oriętowanie sie na kompie..:)

U mnie na razie ok... dzis dentysta po 19... brzuch mi urósł jak nie wiem:) fajnie:) cięzko mi chodzic ostatnio i sikac latam normalnie jak wściekła:) Synuś sie wierci jak nie wiem:) chyba będzie Wojtuś:) nie wiem dokładnie jeszcze:) 9 marca lece na wizyte bo własnie w tedy zacznie sie 26 tydzień... kurcze trzeci trymestr.....szok....ale to leci.. od 6 marca zaczyna sieszkoła rodzenia...mój mężuś się uparł i chce tem isc....a jeszcze nie wiadomo czy własnie w tym tyg nie pojedzie w delegacje....och jak ja nie lubie jak on wyjeżdza...:(....
buziołki
 
dziewczyny piszę w imieniu agacjone i proszę o jak najszybszą odpowiedź:
jakie jest najlepsze mleko modyfikowane dla dzieci z nietolerancją???
 
Martilla jeśli chodzi o nietolerancje białka krowiego czyli tzw. skaze białkową to są mleka Bebilon Pepti lub w ostateczności Nutramigen.Oba są na receptę.Z mlek nie na receptę mozna spróbować mleka z oznaczeniem HA np Nan HA.
 
ja bebilon pepti kupuje w aptece bez recepty. to nie jest mleko na recepte. nutranigen w ostatecznosci bo jest duza szansa ze dziecko nie zaakceptuje tego ochydnego smaku.
my przeszlismy teraz na bebilon pepti bo okazalo sie ze mały ma skaze i jest o niebo lepiej. mozliwe ze nutranigen nie bedzie konieczny.

a ja sie chwale ze dzis świetujemy!! FILIPEK DZIŚ KOŃCZY PÓŁ ROCZKU:))))
 
Ilonka Bebilon Pepti i Nutramigen są mlekami na receptę.Bez recepty też je można dostać ale są wtedy 100% płatne.Iza też miała na początku Bebilon Pepti ale trzeba było przejśc na Nutramigen.lekarz na recepcie zawsze pisze XP i płacę połowę.Podobnie bylo na recepcie Bebilonu.
 
Ostatnia edycja:
Hej kobietki...RATUNKU... błagam poradźcie mi coś na tą niechęć do jazdy wózkiem przez Hanię :-( Już nie wiem co robić...miałam dziś podły nastój więc jak mąż z pracy wrócił namówiłam go na spacer, a tu Hania po jakimś czasie wpadła w szał i na ręce :-( Ponosiłam ją chwilę, a później mój mąż mówi żeby ją na upartego wsadzić, bo tak nigdy się nie przyzwyczai. No i popłakała chwilkę i zasnęła, ale powiem Wam, że to dla mnie katorga, już nie wiem co robić :-( Mąż stwierdził, że może powinniśmy wrócić do poprzedniego wózka, bo tam Hania jeździła przodem do nas i może będzie lepiej. Już nie wiem co robić i jestem coraz bardziej załamana :-(
 
hejka
sluchajcie no juz tak jak bylo czoraj to jeszcze niebylo...pojechalismy do tesciow na caly dzien i wiecie cio karmilam małego przez ok45-50 minut piersia i co godzine juz:szok::szok::szok: normalnie kaorga...ja z nim godzine lezalam przy cysiu a siostra meza przez godzine sie nim zajmowala....nawet nic niespal...tyle co przy cysiu....mialam w poniedzialek jechac do lekarza ale zadzwonilam wczoraj do pediatry pwiedzialam co i jak i kazala kupic bebilon1 HA...mowie ze ma nietolerancje ale mowi zeby mimo to sprobowac bo moze niema duzej tej skazy...jakby krostki wyskoczyly to mam przyjsc do niej po recepte na bebilon pepti.....kupilismy wczoraj to bebilon dalam mu 120ml i calkiem inn dziecko..usmiechniete,pogodne...a nie placzliwe caly czas jak ostanio...dzis wstalam i narazie niema nic niepokojacego zadnych krostek..tylko jakis katarek mały mu sie przyplatal ale juz kropelki zapuszczam....a kupek moze nie robic bo niemial z czego...mimo ze jadl to jadl malo i szło mu to gdzieindziej....zobaczyy po tym melku....:-)
 
reklama
Dziś Hania kończy 9 m-cy. Rano mąż woła, a Hania stoi w łóżeczku:szok::szok:wcześniej nie mogła zakumać o co chodzi. Pewnie to późno w porównaniu z innymi dziećmi, ale dla mnie to niesamowita radość.:-)
Teraz non stop chce stać.

:-pMARTILLA jeszcze tutaj pragnę złożyć TOBIE wszytskiego najlepszego z okazji urodzin.
 
Do góry