reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
witajcie.Widze,ze jakis nowy wątek się szykuje:)Nie wiem niestety czy ja się na niego dostane czyli mnie zaprosicie.trochę mnie martwi brak zabków u mojego Dawidka.mianowicie w środę koNczy 7 miesiecy a tu ząbków nie widac.mały ślini się,wkłada wszystko do buzi a tu ząbków brak.powoli uczy się raczkowac,siadać i wszystko wyglada normalnie gdyby nie te zabki.pozdrawiam
 
Patiti nie denerwuj się.Iza dostała pierwszy ząbek na 5 dni przed rozpoczęciem 7 miesiąca.Koleżanki córka natomiast pierwszego ząbka miała tuż przed roczkiem.Za to wtedy moment i posypało jej się wiecej :-)
A co ogólnie słychać u Ciebie?
Ja zmykam Izę kąpać i jeszcze siądę później do kompa.
 
No niestety do mnie też nie doszło zaproszenie, a więc czekam cierpliwie. Przyznam szczerze, że nie mam nastroju pisać jakoś. Wczoraj dowiedziałam się, że na Ultimare Frisbee, na które jeździ mój mąż są też dziewczyny i od rana o niczym innym nie myślę jak o tym :-(wyobrażam sobie te szczupłe, wysportowane laseczki odziane w obcisłe spodenki i dostaję duszności z nerwów :-( nigdy się chyba nie wyleczę z tej cholernej zazdrości :no:

Hania wchodzi w etap spania raz dziennie więc po powrocie z pracy od razu muszę się nią zajmować, ale za to może będzie chodziła cały czas spać ok 20:00, zobaczymy jak będzie.

A dziś mija 7 lat jak jestem z moim mężem...a on w pracy :-( mamy wino zakupione w winnicy Marka Konrada, które trzymamy na szczególną okazję no i jak takowa jest to on musi do pracy :baffled: W sumie może jutro poświętujemy, bo Hania kończy 11 m-cy, to będzie podwójna okazja.

Oki lecę tłamsić moje smutasy. Buziaczki
 
cześć, my po wizycie już... hihihi widzę temat ząbków, no więc my na wizycie po dokładnym zbadaniu usłyszałyśmy mniej więcej tak od pediatry: gardełko jest trochę czerwone, ale to nie wyjaśnia tego zachowania. Dam Pani skierowanie na badanie moczu, badanie krwi i do laryngologa. Może to uszka chociaż nie widzę żeby działo się coś złego. Dziąsełka o tutaj na dole (pani dr. pokazywała mi gdzie) są spuchnięte. Chyba Pani córeczka zaczyna ząbkować!:szok::szok::szok: Spojrzałam na nią jak na wariatkę, ale okazuje się ze jest coś takiego jak : przedwczesne ząbkowanie i chyba moja córeczka je przechodzi. No nic zobaczymy co będzie po jutrzejszych badaniach i po wizycie u laryngologa. Jak narazie mam podawać czopki Paracetamol i Viburcol. No więc zostaje mi uzbroić się w cierpliwość, czekać na wyniki badań i... obserwować dziąsełka czy przypadkiem nie wyżyna się jakiś malusieńki ząbek...
 
xTosiu staraj się nie widzieć od razu czarnych scenariuszy,chociaż wiem,że to niełatwe.Gratuluję 7 rocznicy :-) Mi i mojemu Miśkowi za kilka dni stuknie 5 lat :-p Aż mi sięwierzyć nie chce że już tyle ze sobą wytrzymaliśmy :-p
Olka a malutka nie ma kolek?Może dlatego jest niespokojna?Albo się nie najada?
 
uspokajam, ze wszystkie nasze mamusie dostana zaproszenia! jak tylko sie uda.:)

ja bylam u dermatologa przepisala mi jakas masc i mam brac telffast antyalergiczny...
za duzo to mi nie powiedziala.

ewelka!!! ja poprosze o pełnomocnictwo ....i objaśnienia na gadu co i jak. może mi sie uda wysłać zaproszenia.
ja juz na zamkniety sie ładnie przedstawiłam, zebysmy przypomniały sobie ktora gdzie mieszka ile ma dzieci....wiek itp. to samo bedzie tyczyło sie Was:)
 
Andzia - mała nie ma już kolek, ma mięciutki brzuszek, kupy robi ładnie i pruka całymi dniami zdrowo. Co do nienajadania się to mała nie chce za bardzo jeść. Nawet cycusia nie chce. A dotychczas to była jej świętość. Sposób na uspokojenie. A teraz wręcz przeciwnie jest. Mała szuka, szuka... chwyta i puszcza z krzykiem. Nawet smoczek uspokajający, który ostatnio uwielbiała i ssąc go uspokajała się tak teraz wypluwa go na odległość i zaczyna płakać. Także albo to uszka albo ząbki. Mała ma opuchnięte dziąsła na dole i dlatego Pani dr. podejrzewa przedwczesne ząbkowanie. No cóż zobaczymy jak to będzie
 
reklama
Do góry