reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

dziewczyny zalozylam nowy watek ale z zaproszeniami mam problem bo do ilonki doszlo ale tez z problemami chyba z 10 razy je wysylalam i nie wiem co jest grane wyslalam maila do administratorow.wiec jak by co to badzcie cierpliwe:-)
 
reklama
dzis lekarz przychodzi bo maly ma chyba skazena mleko....zobaczymy co powie..
U Hani pojawiły się 1,5 m-ca temu czerwone, szorstkie policzki. Nie wiem teraz czy to skaza, czy to od mrozu, bo niczym buźki nie smarowłam:zawstydzona/y:. Wiem że nadmierne ulewanie też jest objawem skazy. Czeka nas wizyta u alergologa, bo zaczynam się martwić.:sorry2:
wiecie co pani doktor powiedziala...bo mowie jej ze jest bardzo niespokojny przez ten brzuszek.przez to ze gazow niemoze oddac...i powiedziala zeby raz dziennie piła szklanke melisy...i sluchajcie dzis sie napilam rano a od poludnia dziecka "niema w domkiu" spi obudzi sie na papu i wogole nie "drze" sie jak ostatnio....powiedziala ze niezaskodzi wiec narazie bede pic aby on z pokarmu sobie ypijał..i sie troche wyciszy.....:-)
Jest też z Hippa taka herbatka jabłko-melisa, podaję małej i się uspokaja:tak:
 
hej dziewczyny!
To co robimy z naszym forum? Zostajemu na BB jak ewelce uda się wysłać zaproszenia czy idziemy tam gdzie xTosia założyła? Przyznam szczerze,że BB jest chyba lepsze w obsłudze:-) czekam na wasze decyzje i działania:-)

anekha
@ jak nie było tak nie ma, ale nie sądze aby to była fasolka:-) normalnie się czuję , nie zauważyłam niczego innego w swoim organiźmie także to raczej nie to, zresztę nie było żadnej kryzysowej sytuacji , chociaż patrząc z drugiej strony wystarczy "chwila nieuwagi", że się tak wyrażę;-) a dziś wkurzam się o byle co więc pewnie @ dostane na dniach;-)

poza tym u mnie po staremu, zaliczyłam wszystkie poprawki:-) 3 w jednym dniu hehe nie wiem jak ja to zrobiłam:-) więc oficjalnie jestem już na ostatnim semestrze i teraz muszę się bardziej przyłożyć do najblizszej sesji, bo nie podejde do obrony pracy... matko jakbym chciała mieć to wszystko już za sobą...
ech pozdrawiam wszystkie serdecznie!
 
Witam :-)
U nas już na szczęście grypa minęła i została niemiłym wspomnieniem.Iza jeszcze czasami zakaszle,ja z resztą też,ale poza tym ok.
Dziewczyny ja żadnego zaproszenia niestety nie dostałam...No chyba że nie zostało może do mnie wysłane :-p

 
dziewczyny no wlasnie z tymi zaproszeniami jest jakis problem bo nie dochodza albo zobaczcie czy nie ma obok wiadomosci jakiejs tabelki jak to okreslila ilonka bo ona jest juz na tym watku...pisalam do administr.o te zaproszenia ale nie dostalam jeszcze odpowiedzi wiec czekam
 
andzia
wyslalam do wszystkich dziewczyn jakie mam w kontaktach:-p do olki probowalam ale tez nie doszlo bo na gg z nia pisalam i do xTosi tez wyslalam bo ich nie mam u siebie w kontaktach :-)
 
Arla oj nie przesadzaj :-pJak sięnie kwalifikujesz?Przecie Ty z nami jesteś odkąd pamiętam hihi :-)
 
Witajcie:)
Mam do was wszystkich ogromną prośbę. Proszę was o zarejestrowanie się za pomocą mojego linka na tej stronce
www.FreeSweetSite.pl
jeśli się zarejestrujecie to moje dzieciaczki dostaną słodycze na święta. Proszę o pomoc gdyż jestem w ciężkiej sytuacji finansowej i miło by było gdybym mogła jednak na Wielkanoc dać coś dzieciom.
 
reklama
Do góry