reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Cześć laseczki!
X tosia
przykra wiadomość, może jakąś chałupniczą pracę sobie załatwisz, podreperujecie w ten sposób budżet domowy.

Miałam dzisiaj pobudkę o 5 rano, chodzę niewyspana i jakaś taka słaba. Muszę chyba walnąć jakąś słabą kawkę, a potem śmigam z młodą do parku bo piękna pogoda.
 
reklama
dzieki laski za troskę !
powiem wam tak , próbowaliśmy wszystkiego, testy owu przerobiłam ,nasienie męża przebadane, moje hormony tarczycowe i inne jak np na PCO też, wszystko w normie,także ja na prawdę nie wiem co jest grane, teraz zrobiłam prolaktynę jeszcze i w maju mam podgląd przebiegu owu i może co nie co się wyjaśni, bo jeśli się okaże że nie mam owu to dostane na to tabletki i będziemy działać, najgorsza jest ta niewiedza, bo niby wyniki ok a mimo to nie zachodzę, wolę wiedzieć co jest przyczyną i to leczyć niż mieć świetne wyniki i dalej nie wiedzieć gdzie jest powód nie powodzeń. Także dzięki za wszelkie rady:* i trzymajcie kciuki, kiedys na pewno się uda!
 
Hannah
testy owu pokazują wzrost tego hormonu (nie pamietam jak się nazywa) który towarzyszy owu, ale to jeszcze nie świadczy o tym czy owu była, to może potwierdzić tylko monitoring cyklu na usg
 
wlasnie siedze przy kubku kawy, bo moje kochane dziecię o 1h w nocy stwierdziło ze się juz wyspalo i do 5h urzędował po domu, normalnie koszmar, nie chcial spac z nami w swoim lozeczku tez nie... o 3h juz w nerwiach oboje z moim do niego ze ma sobie isc, robic co chce(moj maz o 6 wstawal do pracy) no i maly sobie poszedł do swojego pokoju odetchneliśmy z ulga na chwile, bo w pokoju stwierdzil ze bedzie sie bawic wszystkim co wydaje dzwięki. nrmalnie mowie wam do 5h nie spałam. teraz łobuz odsypia sobie. jestem wykonczona.
 
Hannah
testy owu pokazują wzrost tego hormonu (nie pamietam jak się nazywa) który towarzyszy owu, ale to jeszcze nie świadczy o tym czy owu była, to może potwierdzić tylko monitoring cyklu na usg
Rozumiem. Ale masz widoczną owulację, śluz, jakieś bóle owulacyjne czy coś w tym stylu. Bo np u mnie jest to bardzo widoczne. Szkoda że tak długo musisz czekać na monitoring.
Teraz kolejki są niemiłosierne. Chiałam się zarejestrować do mojego ginekologa który prowadziłm moją pierwszą ciążę i jak dzwoniłam tydzień temu to zaproponowała mi termin 7 czerwca, masakra. Ale będę chodzić do jego żony i wizytę mam na 7 maja, czyli za 2 tygodnie. Chodzę na NFZ.
 
o kochana ja tu po miesiąc albo i dłużej czekam na wizytę w ramach NFZ... ale cóż , nie zamierzam płacić już po 150zł za każdą prywatną wizytę i jeszcze za badania na które już wydałam niezłą sumkę.
Wracając do owu to ja też mam takie "sygnały " od organizmu, ale tak jak mówię to nie jest pewne,że skoro np boli to owu jest. A no i mierzenie tempki też niejako potwierdzało występowanie owu (różnica temperatur między jedną a drugą fazą) ,ale porzuciłam wszystkie obserwacje, mierzenia itd i wrzuciłam na luz:-)
 
Moja siostra jest starsza ode mnie i chce zajśc w ciążę, jednak ona nawet nie ma objawów owulacji, żadnych. Nie wiem czy aktywnie się już starają, ale jak napisała do mnie "jak ja to robię że tak szybko zachodzę w ciążę" to podejrzewam że pewnie już zaczeli i ona już się martwi. Ona jest po leczeniu tarczycy, odchudzaniu takim że prawie wpadła w anoreksję, tabletkach anty które wszytsko jej popierniczyły w organiźmie, także nie wiem czy będzie jej łatwo.
 
wiesz co no po takich przejściach to całkiem możliwe ,że nie ma owu. Niech pójdzie na monitoring cyklu i będzie wiadomo, jeśli się okaże ze faktycznie nie ma to dostanie cos na wywołanie , CLO np. No ale powiem Ci ,że nie każda kobieta ma takie objawy, mam koleżanke, zdrowa itd owu ma, a nie boli ją w tym czasie zupełnie nic.
 
reklama
hej

a ja w pracy jutro chyba mam prace zaloiczeniowa oddac a nawet jeszcze jej niezaczelam...patrze w necie jakies glupoty i moze co wypoce na jutro hehe:-D:-D

no ja owu dobrze czuje...i mam jak w zegarku brzuch na dole boli taki ucisk mam jeden dzien takze pewnie to....:-)

ilonka
usmialam sie troche z tego jego spania....masakra ja bym chyba zglupiala..dzis sie kuba obudzil po calej nocy o 5 a ja juz w nerwach ze tak wczesnie hehe dalam pic i poszeld dalej spac...ale za to ja go o 7 obudzilam...podła matka:-Dale musialam go naszykowac do tesciowej
 
Do góry