reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
hej laski:)
Muszę sie pochwalić ze mój Wojtuś sam wstaje juz przy czymś(meblach)i niepewnie próbuje juz chodzic przy nich:-)

A co u Was czemu tak pusto tu:-( nie mam z kim pogadać:-) laski czy te pity was już całkiem wciągnęły??
 
Hej laski no co z Wami. Nie mam co czytać.
Ja prawdopodobnie w maju jadę z mężem na wesele aż do Zakopanego. My to jeszcze pół biedy z dojazdem ale pewnie te 6 godzin pojedziemy ale młoda para jest ze Szczecina. Nie mam zielonego pojęcia czemu aż tak daleko chcą ten ślub.
A tak poza tym to wczoraj byłam z Kewinkiem w domowym przedszkolu. Tak narazie się rozglądam co gdzie i jakie warunki. Ona nawet nie bierze dużo. Ma grupę 15 osobową i miesięcznie 300 zł. A dzisiaj idziemy do prywatnego przedszkola. Płaci się 395 zł ale jest znacznie bliżej niż domowe no i po drodze do pracy męża a przy domowym musimy jechać samochodem i jeszcze cofać się. Będziemy musieli przeanalizować za i przeciw.
 
Hej kochane :-)
Ja niestety w ciągłym biegu :-( w pt. następny egz. za tydz. w czw. muszę oddać rozdz. pracy mgr,a przydałoby się nawet ze 2 :-( Także myślę, że najbliższe 2 tyg. będę tu bardziej gościem niż stałym uczestnikiem, ale na pewno o Was nie zapomnę moje drogie :tak::tak:
Także obiecuję Wam, że jak już się odgrzebię ze szkoły to zacznę się znaczniej udzielać :-D

Muszę Wam powiedzieć, że zaliczyłam ten pieprzony egz. na 3- i nie było lepszej oceny. Chyba wszyscy, którzy cokolwiek napisali dostali taką ocenę. Ale i tak się cieszę, bo mam stres za sobą ... znaczy się jeszcze pt. ale mam nadzieję, że tu pójdzie łatwiej.

Pisałam ostatnio z Anekhą, która serdecznie Was pozdrawia.

Wyjazd w góry udał się super, chociaż kosztował nas kupę kasy, ale i tak jestem zadowolona :-D

Mąż dzisiaj posprzątał całe mieszkanie ... no oprócz sanitariatów, ale i tak jestem w szoku ;-)
 
hej laski:-)
Witam nową mamusię :-) zapraszamy do pisania:-)narzekania,radzenia się i co tylko można:-) hehe full serwis:-)

u mnie jakiś dołek mnie złapał...ale to na zamkniętym opisze jak bede miała chwilkę....
buziaki
w końcu cos się ruszyło tu bo normalnie pustki ...

Tosia gratuluję egz. ważne ze zdany:) i mam nadzieje ze następny będzie też zaliczony:-)
 
full servis powiadasz ok ;)
w miarę możliwości czasowych będę pisać ;)

fajnie będzie pogadać z innymi mamuśkami ;)

ale teraz szybciutko mówię dobranoc bo jestem padnięta ;)
 
hej

a ja w pracy, do 21 standard:-D

witamy nowa mamusie im nas wiecej tym lepiej:-)
ilonqa myslalam ze ten samochod sie rozpadnie na koncu drogi:-D:szok:
 
reklama
hehhe ja tez miałam podobne wrażenie:)
mailam wam napisac wczoraj i zapomnialam:(o tej rozmowie z rodzicami 6msc chlopca ktorym mam sie zająć)
sorry ale kopiuje bo czasu nie mam:
no my po rozmowie. spoko ci ludzie... smieszne bo juz zapomnialam jak wyglada 6msc dziecko heheh
maly sam nie siedzi...nadal czesto spi...sam sie zabawia... powinno narazie byc spoko. do czasu kiedy nie zacznie broic:) Filip narazie bez zazdrosci... popisywal sie tylko...ale boje sie zeby nie przygniótł małego...albo go zabawka nie rzucił... bo bedzie nie zaciekawie. narzie odbieral malemu wszystko co mu dalam...wydzierał z rączki i koniec...od razu zapomniane zabawki stały się bardzo ciekawe.:0 29 pierwszy dzien próby...zobaczymy...wstepnie umówiliśmy się na tydzien przed swietami, to moj tydzien proby zobacze czy dam rade i jak Fliper na malego bedzie reagowal. mam nadzieje ze bedzie spoko bo chociaz na swoje wydatki zarobie. to duza odpowiedzialnosc ale co robic. przez ta zime mamy krucho z kasa bo ogrzewanie na gaz...i rachunki nas zjadaja,, niech przyjdzie wiosna bedzie juz mnie tych oplat.
 
Do góry