reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

hej laseczki kochane:-)
U mnie hmmmm wrócił mąż z delegacji ma dwa dni wolne dzis i jutro potem ma w weekend studia:-p kurde i znów sama....a poza tym nic ciekawego...ja dalej chora i wojtuś tez chociaz juz troszke lepiej to dalej ten katar i kaszel jest - a to najgorsze...:-(
 
reklama
cześć laseczki :)
u nas nic ciekawego.mały szaleje,nie chce mu się chodzić na dworze tylko chce na ręce,nie chce jeść czegoś co trzeba gryźć...no ogólna lipa :/ ehhh :( mały maruder,chwili się czymś nie zajmie tylko ryczy-poprostu wymiękam :/
 
a co tu znowu taka cisza? jak piszecie to nie można nadrobić,a tu nic ? ojej gdzie jesteście laski ?:-D
 
Kochane
Wybaczcie, że się nie odzywam, ale ciężki mam teraz czas ... szkoła mnie wykańcza, nic nie robię w domu bo nawet na to nie mam czasu, a ślubny nie pomaga :-( Dziś miałam egz. i cholera uczyłam się na niego cały tydzień i dziś cały dzień i chyba obleje :-:)-:)-( Jak zobaczyłam pytania to mnie wmurowało i nie potrafiłam sobie nic przypomnieć. Do tego jeszcze jeden egz. przede mną, a za tydz. mam oddać indeks. I nie mam zaliczonego seminarium, a żeby je zaliczyć muszę oddać pracę, a facet będzie dopiero za 2 tyg. i muszę pisać o przedłużenie sesji żeby nie płacić 100 zł kary :wściekła/y::wściekła/y:

Przerosło mnie wszystko ... szkoła ... praca ... dom :-:)-( Nigdy nie byłam tak niezorganizowana jak przez ostatnie pół roku :-(

Spadam sprzątać, bo jedziemy jutro ze znajomymi na weekend, a ja nie robiłam nic w domu chyba z 2 tyg. :-( No i spakować nas muszę :-( A, że mąż na wyjeździe więc standardowo wszystko na mojej głowie :baffled:
 
Tosia
a chrzanić sprzątanie ! Zostaw to i rób ważniejsze rzeczy! jak mąż zobaczy,że syf to może sam tyłek ruszy !
 
hej
a ja w pracy do 21, jutro tez caly dzien i jescze poniedzialek...takze wykoncze sie chyba..hehe
ale powiem wamze mąż sie cos zaczal ineresowac domem....oby nie zapeszyc...heeh

tosia
ale wakm dobrze z tym wyjazdem...jak jabym gdzies pojechala a tu trza siedziec...ok zmykam narazie papatki
 
oj jakie pustki normalnie szok...nie ma z kim pogadać:) hehe buziaki laski
u mnie średnio siedze dziś sama mąż na studiach dzis i jutro.....sprzątanie i sprzątanie non stop i konca nie widać niestety...
 
reklama
Tosia
ech ja wiem ,że lepiej wraca się do czystego mieszkania, ale czemu tylko Ty musisz o to dbać ??

Agacjone
co do męża to może dlatego ,że Ciebie nie ma w domu i wie ,że nie zrobisz wszystkiego po pracy ? Oby tak dalej !

a ja na szczęście jutro wolne, za to później pracuję 3 dni ... ech :-)
 
Do góry