reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

przykro mi Olka ze jednak mialysmy racje... nie daj sie im. Andzia ma racje napieraj na nich zeby anulowali umowe.i nie daj sie zmanipulowac temu facetowi jak do was przyjedzie bo napewno bedzie robic wszystko zebyscie zostawili sobie ten sprzet. powodzenia
 
reklama
Wiolka mnie martwi co innego w tym wszystkim.Bo nawet jeśli Olka anuluje umowę,to co z danymi dzieci,które ma ten facet?Tego już im nie odbierze niestety.Nie wiadomo po co tej firmie takie dane i do czego to wykorzystują :confused2:
 
Olka to Ty musisz anulowac pisemnie umowe. Ja miałabym już przygotowany papierek i pojechała jak facet się nie zjawi w ciągu 3 dni, ponieważ 10 dni to tak sie wydaje malutko malutko, a jak coś wypadnie....
 
masz racje Andzia to jest najbardziej przerazajace. tak swoja droga skoro juz sie wyjasnilo ze ten facet to oszust to ja bym sie bala wpuscic go do domu... nie wiadomo do czego sa tacy ludzie zdolni... no dobra moze mnie troche ponosi wyobraznia ale ja bym i tak zglosila sprawe na policje.
 
Ola
Asia ma rację Ty musisz pismo napisać ... Wg. mnie nie powinnaś go do domu wpuszczać przecież to oszust!!! :wściekła/y::wściekła/y:Miał wystarczającą ilość czasu żeby pooglądać dom i zobaczyć co można z niego wynieść. Uważam, że musisz napisać pismo i zanieść je bezpośrednio do siedziby firmy i tak to załatwić, albo wysłać je listem poleconym priorytetowym za potwierdzeniem odbioru ( z tą żółtą kartką ). Chociaż mogą nie odebrać i wtedy dupa blada więc lepiej jedź z kimś starszym do firmy i pieprznij im to na ryj i każ rozwiązać umowę w trybie natychmiastowym i na policję to zgłoś, bo oni mają Twoje dane i dane Twojej rodziny:no:

A ja z mężem mamy dziś 8 rocznice jak jesteśmy razem i co i g.... nawet złamanego kwiatka nie dostałam :-( I dopiero kiedy zauważył, że jestem przybita poszedł organizować jakąś niespodziankę. Ciekawe co wymyśli, bo ja nie mam kompletnie nastroju :-(
 
ehhh... laski, ja już nic dziś nie gadam. Mam dość :-( Już o tym nie myślę, bo mam ogromnego dołka. Coś czuję że zakończy się na tym że i tak i tak będę musiała to spłacić. Tylko że muszę iść do pracy a przy dzieciach nie mam jak. Myślałam o byciu nianią ale puki co nikt się nie odezwał. Obiecałam mężowi że zacznę pracować i spłacę te raty. I co teraz mam z tym zrobić to nie wiem. Może jutro uda mi się coś wymyślić. Buziaki laseczki moje. Dzięki za rady
 
Olka Ty się kobieto nie poddawaj i nie dawaj im ani grosza!!! Walcz o swoje i ucz od początku swoje dzieci,że mają robić tak samo.Nie można siedzieć biernie w takich sytuacjach.Dasz radę.
Tosia,Asia ja się obawiam że i tak ktoś z tej firmy będzie musiał wejść do domu,bo po rozwiązaniu umowy,ktoś musi zdemontować ten filtr.
 
Laski - dziś przyjdzie do mnie jeszcze raz ten facet. I zrobi jeszcze raz te badania. Tym razem mam na niego "haczyk". Zobaczymy jak wyjdą te badania ;-)
 
hej lachony
probowalam mala uspic bo to jej godzina do spania ale niestety nici z tego...sama padnie :-) teraz siedzi w oknie i gada :-DUmylam dzis okna i popralam firanki z zaslonkami i jak zwykle u mnie po myciu okien pada tzn jest mrzawka a cala noc snieg padal i jest bloto posniegowe teraz a o 17 planowalam isc z mala na dwor no coz jeszcze zobaczymy jak to bedzie pewnie i tak z nia pojde :-pDzis na obiad wysmyczylam jajka w sosie chrzanowym i bylam w szoku ze Wiki smakowalo:-p
Olka daj znac co potem wyszlo :tak:
 
reklama
Kurde Olka - Ilonka ma rację !!! powinnaś zgłosić to na policje - to są oszuści, pewnie nie jesteś pierwszą ani ostatnią ich ofiarą ... lepiej żeby ich złapali na "gorącym uczynku"... po drugie oni maja duzo twoich danych, nie wiadomo po co je zbierali i jak je wykorzystają :wściekła/y: jak nie zgłosisz tego możesz mieć kłopoty :eek:
 
Do góry