reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

witam piękne panie-pewnie mnie nie pamiętacie bo się nie udzielałam i dawno nie zaglądałam,ale obiecuję poprawę ;-)
fajne macie pazurki,ja muszę odczekać aż mi odrosną i też coś pokombinuję,bo teraz nie chcę ich "dobić";-)
a co do wychodzenia włosów garściami to ja też tak miałam,jakieś 4-5 m-cy po urodzeniu małego.na szczęście to mija-ale u mnie nie obeszło się bez strzyżenia.
miłego wieczorku życzę i pozdrawiam:-)
 
reklama
Wita wieczorową porą:)
Wyobraźcie sobie że mój mały książę dziś w ogóle nie spał w dzień. Nie dał się położyć i już. A po kąpieli to padał normalnie. Mam nadzieję że prześpi całą noc łobuz jeden. I nawet nie był bardzo marudny przez cały dzień.

A ja niedawno pomalowałam sobie pazurki. to dla tego że jutro mam "wychodne" z okazji nadchodzących moich 24 urodzin:). No a że udało mi się je zapuścić trochę dłużej to lakiery poszły w ruch:D
 
KOCHANE MOJE MOJA SIOSTRA URODZIŁA SYNKA 2860 gram i 52 cm i będzie Kacperek:-) urodziła o 19.03 a na porodówkę weszła o 11.30.....a pojechała do szpitala wczoraj o 22....szok całą noc miała skurcze ale w końcu ma juz za sobą:-)
A ja egzamin teoretyczny zaliczyłam:-) jupiii teraz jazdy mi zostały szok....

A mój Wojtuś mówi TA- TA:-D hehe i zabek mu wyszedł wczoraj:-)
ok poczytam Was jutro bo dzis nie zdązyłam bo jeszcze miałam gości....buziaki

AAAAa moja siostra kazała podziekować za kciuki trzymane za nia i za zainteresowanie:-) heheh
 
Marcy - no to podwójna radość dzisiaj :-D gratulacje :-D dobrze, że się siostra doczekała w końcu, no i jednak synek ;-) przekaż siostrze najlepsze życzenia, niech się Kacperek dobrze chowa :tak:

Bella - Karolka dzisiaj też wogóle nie spała w dzien, a wieczorem padła ;-)

Dziewczyny - super pazurki :-D Martilla - ale masz zdrowe paznokcie :szok: ja swoich w życiu bym takich nie utrzymała, zaraz bym miała połamane :zawstydzona/y:

Miłej nocki :-D
 
heja heja
a my sami, synuś u mamy, ogladamy teraz wesle co bylismy 3.10.09 po piwku pyknelismy, ananaska zjedlismy calego a teraz...hmmm....:-p:-p moze co bedzie...hehehe:-D:-D:-D:-D

jutro o 6.30 pobudka i do szkoly takze pewnie nie zajrze do niedzieli....:wściekła/y:

marcy gratki dla siostry i dka Kacperka

pozdrawiam papapap
 
Jejku ile czytania :) Ja czekam na mojego aż wróci z pracy :zawstydzona/y: za to weekend walentynkowy nasz :tak:
Tak o tych pazurkach... to prosze jedne z wczoraj drugie z dziś :) a nigdy nie miałam sztucznych, chociaz powiem długimy sie zle pisze na klawiaturze :)
 

Załączniki

  • CA90ILD3.jpg
    CA90ILD3.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 25
  • CAJYDGHH.jpg
    CAJYDGHH.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 22
  • CAS96PBK.jpg
    CAS96PBK.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 23
Marcy - GRATULACJE DLA SIOSTRY!!! Fajnie że ma już to za sobą. Niech synek się jej zdrowo chowa! Jeszcze raz gratulacje, ucałuj ją od nas...

Pazurki laseczki macie piękne!!!
 
reklama
No Wy jedne poetki żeście się napisały tyle, że szok :-D:-D

Agacjone
Super pazuraski zwłaszcza jak na os. początkującą :tak: Ja ostatnio też sobie zrobiłam żel na swoich i koleżanka mi mówiła, że żel lepszy, bo akryl strasznie niszczy płytkę paznokcia.

Martilla, Asia
No nie no jak Wy to robicie, że macie takie super zdrowe paznokcie :-( Ja zapuszczę 2 mm i już mi się rozdwajają i łamią :-(

Ja w ogóle mam problem, bo mam paznokcie w palcu środkowym i serdecznym w ogóle inne od siebie w obu rękach, a w lewej nie mam w ogóle wskazującego (tzn. paznokcia we wskazującym :-D) Jak mąż wróci z fotograficznej wyprawy to zrobię fotki i Wam pokażę.

Marcy
Gratulacjone dla siorki z okazji zostania mamą i dla Ciebie ciociu :-D:-D

Ehh a ja mam znów zapędy depresyjne :-( Jestem zmęczona już szkołą, pracą i domem :-( Wczoraj miałam taki dzień, że jak wracałam ze szkoły po oblanym egz. to całą drogę ryczałam, aż się koleś na mnie patrzył na przystanku :-(

Hania siedzi na nocniku, ale pewnie nic z tego nie będzie. Przed chwilą jej się pytam czy robi kupę w pieluchę, a ona, że nie, a za chwilę czuję smrodek no i po ptokach, kupa zamiast w nocniku w pieluszce. Teraz sama chciała usiąść więc zobaczymy.
Idę robić zupkę, bo po południu jadę do znajomych z Hanią.
 
Do góry