reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
Ilonka
już dawno nie piłowane i takie mało kształtne , ale tipsów nie potrzebuję póki co;-)

kurde chyba sobie jakiś kolor machne na pazurach ;-) to wszystko przez Was:-D
 
Ostatnia edycja:
MARTILLA NO FATYCZNIE FAJNE.
agacjone a ty z czego robisz? akryl czy co?? bo se gubie?:0

ilonka
ja tez sie jeszcze w tym gubie...tych technik to jest pełno..ja narazie sie skupiam na robieniu żelowych i jakies tam ozdoby....musze sobie kupic białe tupsy zeby mozna bylo frencza robic..bo niektore to rysuja lakierem ta kreske biala alemi to sie beda rece trzesły...:-D:-D wcale nie jest takie proste jak by moglo sie wydawac...piłowac sie musze nauczyc, przyklejac te paznokcie..itp...

i pomyslalam sobie ze jak mi sie to spodoba to od wrzesnia pojde do jakiejs policealnej szkoly i na kosmetyczke....niemowie zeby zaraz gdzies pracowac po tym ale tak dla siebie...nauczyc sie porzadnie malowac, brwi robic, masaz twarzy jakies maseczki itp....ale do wrzesnia daleko:sorry:
 
znowu oglądam licealne ciąże na mtv, rety nie wyobrazam sobie zostać matką mając 16 lat
 
to i ja sie pochwale swoimi tylko ze ja mam zel juz na swoich i mam tylko do opuszka i tylko samym lakierem pociagniete bez bajerow :-p
agacjone...no niezle jak na 1 raz ;-)
martilla sliczne masz te swoje raciczki :-p
 

Załączniki

  • RSCN0693.jpg
    RSCN0693.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 32
Nie było mnie tylko chwilę, a tu całkiem paznokciowo się porobiło. Patrze na swoje przesuszone ciągłym myciem rąk pazurki i aż mi się żal ich robi... No ale nie założę tipsów, bo bałabym się robić cokolwiek przy Mariczce...
 
reklama
Do góry