reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Izkab podziwiam ze twoja niunia potrafi zawołac na siku i kopke. Mój Filip nie umie. Ale wie co to znaczy sisi i kopa bo jak mu powiem że idziemy sisi robić to się cieszy . Bo lubi na nocniku siedzieć.

A u nas tez sypie od wczoraj i końca nie widac. Wczoraj zjadłam dwa malusie pączki to tak jakby jeden:)ale potem miałam wyrzuty sumienia
 
reklama
Bella - spokojnie, Filipek nauczy sie :tak:moje dziewczyny akurat obie dość szybko wołały, przy czym tak jak pisałam - u Karolki to zależy od dnia, czasem zapomina wołać, ale ma do tego prawo, bo jest jeszcze mała :-D
i nie wiem, czy pisałam - od niedzieli Karolka chodzi :-D a my z tatuśkiem nie możemy się na to napatrzeć, bo ona taki krasnalek jest i ma jeszcze krótkie nóżki :-D
 
izkab gratuluje zdolnej corci:-) napewno slodko to wyglada jak taki maly szkrab chodzi....
oj jak ja bym chciala juz miec taka duza dziewuszke, a tu jeszcze pewnie z 6 miesiecy napewno zanimzacznie probowac chodzic...
z jednej strony bym chciala zeby juz chodzila i mowila ale z drugiej strony nie pamietam juz jak wygladala jak byla taka calkiem malusia....ostatnio ogladalam filmiki robione zaraz po urodzeniu i lezka mi sie zakrecila...:-)
 
ja tez zjadlam 2 paczki, potem troche faforkow ale kupnych bo ja jestem leń i niechce mi sie nic robic....:-D

a ja sie pochwale ze wczoraj zrobilam sobie pierwszy raz tipsy....i wyszly nawet ladnie....;-) teraz czas abym komus zrobila....kto chetny???;-)
 
bella
co za okropieństwo !

agacjone
a ja Ci mówiłam,że swoje paznokcie mam bardzo ładne hehe :-)
 
reklama
Do góry