reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

nie położyli ja na patologie...wczoraj miała wywoływane zeszła cała kroplówka odesłali ja na sale bo nic ie ruszyło mówiła ze na sali zamiast spac to sie meczyła pół nocy bo ją bolało ale nic dzis ponoć miała już plamienia z krwią ale mówiła ze z jasną i od tej pory już nią nie gadałam ale dała by mi znac jakby co....więc na razie cisza...

ok ja ide spac buziaki kochana:-)
 
reklama
Hej lasencje

Hmmm film na poranne żyganko w sam raz :baffled: To jest po prostu obrzydliwe :baffled:
Do tego Hania z samego rana zrobiła takiego kupsztala, że aż jej się nogawką wylał :-D

A ja wczoraj byłam u mojej lekarki, bo znów nawróciły mi się te bóle i dostałam skierowanie do reumatologa ... w pon. idę się zarejestrować i zobaczymy co z tego będzie.

Muszę się Wam pochwalić, że mój mąż wczoraj posprzątał całe mieszkanie (oprócz sanitariatów) i gary umył :-D Pewnie coś ode mnie chce :-p

Zaraz go budzę bo na 11 umówieni jesteśmy u jego dziadka z wizytą. Wieczorem domowa imprezka z kilkoma znajomymi więc jakieś niewielkie zakupy trzeba zrobić (czyt. odwiedzić Biedronkę :-D)
 
Marcy współczucia dla siostry, mam nadzieję że da radę urodzić, bo mnie straszyli że jak po drugim podejściu z oxy nie pójdzie, to będzie cesarka
Tosia skarb nie mąż :) ale Ci zazdroszczę... Mój niby jest dziś w domu, ale zaraz pewnie uderzy w poduchę po nocy w pracy, tym bardziej że wieczorem znów idzie na 12 godzin ;/

Dziecię mi numer zrobiło i obudziło się w środku nocy jeść, przez co mój zasłużony błogi sen został zakłócony. Całe szczęście że wynagrodziła mi to uśmiechami od samego rana :D Wzięłam sobie ją rano do łóżka, podłączyłam do cycka na śniadanie, a ona po kilku łykach wypluwa i się śmieje :) wesołeczek mały. Trudno o lepszy początek dnia. Teraz Krzysiek z wujem naprawiają masakrycznie przytkaną umywalkę, robiąc przy tym niezły hałas. Córa nie zrażona tym zasnęła w leżaczku, a ja mam chwilę wolnego na poranne capuccino
 
marcy ruszylo sie juz cos? twoja siostra juz by pewnie wolala zeby jej cesarke zrobili a nie dalej tak meczyli( ja po jakichs 26 h porodu mialam takie mysli.
tosia naprawde masz meza skarbusia:-)
moj maz tez zlapal dzis plusa od rana, mala obudzila sie o 6 na mleczko, wiec ja nakarmilam i zostala juz z nami w lozku a o 6.30 slysze ze juz sobie gada( ale niechcialo mi sie ruszyc)wiec moj M rad nie rad dal jej grzechodki i z nia dyskutowal a ja wstalam o 8 jak M sie ubieral do pracy. jak dobrze ze jutro niedziela....nie bedziemy same
 
hej laski siostra nie urodziła ale miała usg i chca ja do domu puscic ale w poniedziałek....Na USG okazało sie ze babka stwierdza ze to nie moze byc chłopak że na jej oko to bedzie dziewczynka:-) siostra juz w ogóle tam w szoku siedzi...ja jej mówie to nic Pati najwyżej bedziesz mieć niespodzianke a dziewczynka jak by co będzie miała na imię ZUZIA:):-)

Ja dzis tez na urodziny idę, średnio sie wyspałam choc miałam taki zamiar ale mój maż średnio sobie radził i nono stop dzidzioł dzis płakał chyba mu zab idzie znów...masakra i ja i tak wstałam o 6 i go usypiałam...czyli soie nie odespałam przed imprezką:-) ale za to mi zrobił śniadanie :-)hehe cos dziś nasi meżowie się podlizują:-)hahah
 
reklama
Do góry