reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Marcy -to z tym terminem nie jest tak źle, a dlaczego chcą już jutro wywoływać? mam w domu te czopki, ale ja leki daję w ostateczności - jak będzie bardzo płakać, to pewnie jej dam, ale póki tylko marudzi wstrzymuję sie :sorry2:
 
reklama
no ja to samo z tymi lekami...ale dzis bym dała...:-)

a co do siostry to pewnie dlatego ze za długo już lezy w szppitalu i chca się pozbyc normalka..
 
Marcy
nie ma za co :-) jakby co to pytaj , chętnie pomogę :-)

Iza
współczuję nieprzespanych nocy:-) oj kiedy ja się tego doczekam hahaha
 
mialam cos napisac o sobie wiec pisze:-)
jak juz pisalam mam 5 miesieczna corcie, mieszkamy w irlandii( w kwietniu zjezdzamy do polski), siedze calymi dniami tylko z mala bo maz w pracy:-(
teraz nam wychodzi pierwszy zabek ( dolna dwojka)i ja tez podaje viburcol.nam troche pomaga ale mala i tak sie budzi srednio 5 razy w ciagu nocy.
a co do wagi to ja w ciazy wciagalam wszystko jak odkurzacz i 17 kg do przodu, a teraz jestem 7 kg do przodu i ani waga drgnie a najgorsze to ze nadal mam wiczy apetyt. to chyba tyle o mnie:-)
 
Cześć!
Witam nowe mamusie :-):-):-)
Moje kochane laseczki, zapomniałyście o naszej najmłodszej dziewczynce - Nikola - córeczka EMKS jest najmłodsza. Fakt długo ich nie było na forum, ale jednak istnieją :tak:
Ja zaspana na maxa... mała już drugą noc nie spała. Jest po szczepieniu, ma katar, i do tego trzy ząbki idą. Chyba jeszcze nigdy nie byłam tak zmęczona. Dosłownie NIC mi się nie chce. Mała w nocy co 10minut się budzi z płaczem. Dawałam małej Paracetamol, na dziąsełka Dentinox i Viburcol. Ale nie pomaga! Pewnie przez ten katar, który utrudnia małej oddychanie. No ale wyczyścić noska nie da! Jestem ciekawa jak mąż dziś zareaguje po powrocie z pracy. Talerzyki i szklanki po śniadaniu jeszcze nie umyte, kurze nie pościerane (chociaż może mój mąż nie zauważy ;-)), brudne ubrania się nie piorą... :no: Nawet się dziś nie pomalowałam. Padnięta jestem! Jestem na siebie zła za te chwile totalnego lenistwa! No i na męża też jestem trochę zła, bo on w nocy smacznie śpi i ma gdzieś to że ja padam ze zmęczenia! A może w jego spoglądaniu na świat ja nie mam do tego prawa! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: No i znowu się wyżaliłam :-(
 
u mnie jest podobnie maz sobie smacznie spi a ja wojuje z mala w nocy a rano potrafi mi powiedziec,,dzis Iwonka lepiej spala" i wtedy mam ochote go zamordowac:-). ale moj maz uwaza ze praca przy dziecku to nie praca tylko przyjemnosc. ma szczescie ze mala nie pije z butelki bo inaczej zostawilabym go na cala niedziele z ta przyjemnoscia a sama pojechala gdzies do znajomych:-) ale moge tylko pomarzyc i tak jak Olka sie pozalic:-(
 
hej laski
witam nowe mamusie....:-)

Wikunia sie wlasnie obudzila po drzemce :-p wiec trza isc jej zrobic jedzonko....a co u mnie...chora jestem gardlo boli,glowa i uszy mi sie zatkaly:confused:....Dziewczynki stracilam kontakty wiec prosze o odzew na gg 6879987....A ja sie musze jeszcze pochwalic :-podkad odstawilam slodycze i biale pieczywo i zamienialm je na chrupkie to schudlam 3 kg :-):-):-)
 
hej laski:)
Moja siostra na porodówce z kroplówką na wywołaniu!!!

Martilla i inne laski:)
Co myślicie za pilnowanie dziecka 6 miesiecy u mnie w domu przez około 9 godzin dziennie ile powinnam wziąść??
Niestety jestem zmuszona podjąć takie wyzwanie z pilnowaniem dzidzi....normalnie nie ma kasy w domu a rachunki sie same nie popłacą...szok....:-( i ja się wyżaliłam
a co do mężów to znam to skądś mój mąż też sobie śpi a ja godzine kołyszę synka a potem wstaje i mówi no ty to sie dziś chyba wyspałaś grrrrrrrrrr:-)
ok ide umyć naczynia i posprzątać trochę...
OLCIA a ty laska sie tak nie przejmuj jak raz nie sprzątniesz nic się nie stanie:-)a malowac się nie musisz co dzień i tak jesteś laska:-)buziaki
 
Ilonka
no kochana to tylko testy, inaczej się nie dowiesz, a maścią ze sterydami się nie martw, mama tego chłopca co go pilnowałam też stosowała takze to nie jest nic groźnego.

ewelka
gratuluję zrzuconych kg :-) a na gg to zaraz do Ciebie napisze i zapiszesz sobie mój numer

marcy
dziecko jest 6 miesięczne czy Ty masz je przez 6 miesięcy bawic? 9 godzin to sporo, normalnie cały etat, uważam że powinnaś wziąć nie mniej niż 1500zł , nie wiem jakie mają warunki finansowe rodzice tego dzieciątka, ale żeby znaleźć dobrą nianię muszą się liczyć z tym ,że za grosze nikt się nie podejmie opieki
 
reklama
Olka
a co mąż moze Ci coś powiedzieć ,że nie posprzątane????? Mój to nawet slowem by się nie odezwał ! Każdy może mieć gorszy dzień, zresztą już Ci mówiłam że za bardzo sie wszystkim przejmujesz i chcesz być perfekcyjną mamą i panią domu, odpuść trochę bo się wykończysz!
 
Do góry