reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Martilla nie urodziła jak dziś nie urodzi będą jej wywoływać....jutro...!

Legajka świetna fryzurka Twojej niuni:-) Pięknisia malutka:-)
W końcu jakaś młodsza dziewczynka od mojego Wojtusia:-)na naszym forum:-) Wojtuś ię juz cieszy:-)
 
reklama
Marcy
rety ja bym ześwirowała z tym czekaniem ! ja nie cierpie na nic czekać, no nienawidzę po prostu ! a tu jeszcze na taki mały cud i czekać każą ? masakra :-D
 
Lagajka
Jeju kochana ta Twoja córeczka :-D A jeśli mogę zapytać ... co jest Twojej córeczce? Zdjęcia są ze szpitala o ile dobrze widzę... Oczywiście jeśli nie masz ochoty nie odp.

Marcy
Jaaaaa no niech już rodzi ta Twoja siostra bo ja się też denerwuję :tak:

A ja w akcie desperacji rozpoczęłam wczoraj na nowo dietę :-D A dlaczego jestem desperatką??? Bo za tydzień tłusty czwartek :sorry2: W czerwcu wybieramy się nad morze i muszę schudnąć ile się da, bo zamiast stroju kąpielowego będę musiała kupić strój nurka :-D
 
cześć Tosia :-)
ja mam w lipcu wesele i założyłam ,że muszę ekstra wyglądać, a póki co marnie mi idzie :-)
 
cześć Tosia :-)
ja mam w lipcu wesele i założyłam ,że muszę ekstra wyglądać, a póki co marnie mi idzie :-)

Na ślubie każda panna młoda wygląda ślicznie także nie martw się niczym :tak:

witam wszystkie mamusie:-). jestem mama prawie 5 miesiecznej Iwonki i chcialabym sie zapytac czy moge sie do was przylaczyc?

Oczywiście zapraszamy serdecznie :tak:

A ja właśnie przechodzę katusze ... ogoliłam sobie nogi depilatorem i teraz mnie cholernie swędzą, a nie mam pudru, który podobno pomaga.
Do tego kupiłam Hani w Biedronce myjkę do wanny i właśnie miałam awanturę, bo Hania nie wyjdzie z wanny bez "kjulika" :baffled:
Mąż w pracy ... ale to w końcu żadna rewelacja ;-)
 
Już od dziś wróciłyśmy do domu i mam nadzieję, że zła passa się skończyła. To był nasz trzeci pobyt w szpitalu w tym roku. W sylwestra zatrucie tlenkiem węgla, na szczęście na tyle łagodnie, że bez większych szkód. Po kilku dniach zaczęły się bezdechy, ale badania nic nie wykazały i puścili nas do domku, a wróciłyśmy po kilku dniach, żeby leczyć zapalenie oskrzeli, które zapewne wyniosła ze szpitala. Najgorsze jest to, że leczą z jednego i przy okazji zarażają czymś innym. Tam gdzie była Misia plagą jest zakażenie układu moczowego, oczywiście ona też się załapała, jak większość dzieciaczków. Uff, mam nadzieję że to wszystko już za nami.
Dzięki za pochwały fryzurki :) moje Kochanie poczochrane od rana do wieczora, jak z bliska się przyjrzeć to do połowy włoski są ciemne, a od skóry odrosty na jaśniutki blond :)

Tosia i martilla - zdążycie napewno, a w tłusty czwartek zjedzcie pączka też za mnie :)

Marcy siostrzeniec już po naszej stronie brzucha? Wojtuś sporo starszy od Mariki?
 
witam wszystkie mamusie:-). jestem mama prawie 5 miesiecznej Iwonki i chcialabym sie zapytac czy moge sie do was przylaczyc?
Witamy serdecznie i zapraszamy:-)do nas zwariowanych fajnych mamusiek;-)heheh...
Dziewczyny no ja też się już nie moge doczekac dzidzi:-) ale czekaliśmy 9 miesięcy to i kilka dni nas nie zbawi:-) heheh

A ja też nie moge schudnąć tyje i chudne i tak w kółko...:wściekła/y:
 
reklama
Do góry