reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Marcy
a ja z wagą stoję w miejscu... cholender :-D
ps. poczekaj aż zaciąże to wtedy moje dziecie będzie najmłodsze :-) hehe
 
reklama
martilla co do tego to nie mam wątpliwości:-) Ale wiesz jak Twoje dzieciątko się urodzi to już będzie tu starym weteranem ze sie tak wyrażę:-) Chociaż nie ma go teraz to już jest w naszych sercach tylko jeszcze czeka zeby wyskoczyć i zrobić Ci niespodzianke w odpowiednim momencie:-)hehe ;-)
A ja chociaz biore te tabletki na moje choróbsko to nic z tej wagi nie spadam:-( spadło 4 kg i dalej wróciło do tej co było.....oj masakra....

A martilla powiedz mi ty pilnujesz dzieci komuś powiedz ile bierzesz za godzinę??Ja dostałam ofertę żebym pilnowała dziecko i nie wiem ile mam powiedzieć....to jeszcze nic pewnego ale sie już ubezpieczam jakby co;-)
 
Oj no rzeczywiście... :) to widzę że moje Kochanie jest sporo młodsze. Za tydzień minie magicznie 3 miesiące. Ostatnio pełne szczerbatych uśmiechów i coraz dłuższych dialogów. Na suwaczek popatrzyłam dopiero po napisaniu poprzedniego posta, gapa ze mnie Ale piękne oczęta ma Wojtuś.
Cześć Wiolka, ja też nowa w tym wątku :)
 
ale dzisiaj wysyp nowych dziewczyn :-) zapraszamy zapraszamy !

marcy
wiesz co ja zazwyczaj miałam stałą pensję, a jak pilnowałam dziecka komuś z doskoku na kilka godzin to brałam po 10zł /h ale to nie reguła, zależy co masz do robienia przy tym dzieciątku, czy mu gotujesz, ile czasu z nim będziesz itd ceny są na prawdę rózne . Bo jak masz siedzieć z nim 3 godz to oczywiscie nie opłaca się brać 10zł za godz, ja za takie pilnowanie biorę po 50zł , bo to ma być opłacalne dla Ciebie ,a tym bardziej że jeszcze swoje dziecko masz do kompletu :-D
 
MArtilla dziękuję za super wypowiedź:-)
Renia witamy witamy i zapraszamy:-)
Co tu dziś ie dzieje:-) Tyle czasu nie było nikogo a tu nagle w jeden dzień MAmy 3 super nowe koleżaneczki;-) Witamy !!!!hehe

Ok ide sie umyć i moze jeszcze zagladne moi chłopacy śpią:-)
A dziewczynki NOWE (że się tak wyrażę) napiszcie coś o sobie więcej:-) skąd jesteście itd:-)
 
o popatrzyłam na boczki i widze ze żadna nie jest z Wrocka.....Gapa ze mnie Lagajka nie bój sie nie jesteś sama każdej z nas się zdaża nie dopatrzeć:-Dhehe
 
Witam nowe dziewczyny :-D
Legajka - twoja córcia ma niezle pucole :-D:-D współczuję przeżyć ze szpitalem, niestety często jest tak jak mówisz - idziesz do szpitala z jedną chorobą, a wychodzisz z inna :-(

A u nas dzisiaj koszmarny dzień po niezbyt fajnej nocy :-( idą Karolci czwórki górne, więc marudna jest na całego, ciągle przylepiona do mamy, tata ją nie interesuje, spać nie chce ani w dzień ani w nocy- no sajgon jakiś :wściekła/y: dobrze, że pogoda była fajna i mogłyśmy na spacer wyjść ...

Marcy - a twoja siostra jest już po terminie, bo jakoś nie doczytałam :sorry2: jeżeli tak to współczuję czekania, znam to z doświadczenia ;-)
 
reklama
Izkab dziś minął termin:-)
a ja daje na zęby Vibrcol w czopkach polecam bo pomaga:-) własnie mi tu Wojtek płacze zasnał niedawno i juz wstał pewnie też zęby ale viburcolu brak:-(
 
Do góry