reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

a ja musze Karolkę pochwalić, bo zaczęła wołać na nocniczek - siusiu i kupkę:-D

Jeju jak ja Ci zazdroszczę :-( Hania przychodzi i każe sobie zdjąć pieluchę więc ją pytam czy będzie na nocnik wołała, a ona, że nie :dry: Cwaniara mała.

Ejjj ale mnie pi...da Czrnulka wkurzyła, aż już jej dosadnie debilce odp.na kaffe tylko jeszcze nie ma mojego postu. No co za kretynka :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
zerknijcie plisss na zamknięty ;-)

xTosia - na Hanię też przyjdzie czas ;-) Karolce tez się może zmienić jeszcze (tfu tfu), póki co woła - czasem za późno, ale dobrze wie kiedy robi siusiu :-D męczące jest jedynie to, że tak male dziecko siusia często i nie umie wstrzymać, więc Karola potrafi w ciągu godz siusiać 3 razy,a ja biegam z nocnikiem w ta i z powrotem :-D
 
Dziękuję Wam jeszcze raz dziewczyny za życzenia dla moich szkrabów. Babcie oczywiście olałam, bo nie będę się tym przejmować.

izkab - widzę że Karolka idzie jak burza z osiągnięciami... GRATULUJE! Moja Nicolka puki co nosi pampers, raz ją tylko siadłam na nocnik, ale oczywiście nic nie zrobiła... Także puki co jeszcze poczekamy. :-)
 
Witajcie laski...
własnie byłam z małym na dworze bo juz po leku jest 4 dni a takie słoneczko to sie przewietrzył ale oczywiście odwalił mi histerie w wózku i musiałam szybko wracać:baffled:

A powiem Wam ze normalnie to co sie dzieje na swiecie to szok, kurde podmienili nam kosz na śmieci normalnie katastrofa.....mieliśmy nowy.....a teraz mamy podobny ale widac ze jakiś starszy i zerwana naklejka....szok:shocked2:W ogóle to wynajmujemy mieszkanie i tu jest takie zadupie jak wiocha, a Wrocław, najlepsze ze nasz kosz był podpisany.....normalnie poszłabym na śledztwo ale mój synusmi nie daje....:-)heheale mąż jak wróci to obada....

Mój Wojtuś się wkurza.....ide go uspać, ale pierw dam mu bananka bo lubi:-D
 
OLA JAKA ZE MNIE DURNA BABA NON STOP ZAPOMINAM NAPISAĆ ŻYCZENIA DLA DAMIANKA!!!! SPÓŹNIONE ALE SZCZERE DAMI WSZYSTKIEGO NAJ NAJ Z OKAZJI URODZINEK!!!!!OD CIOCI MARCY:-D(sklerotyczki)
PS. Mój maż urodził się dzień wcześniej:) hehe
 
izkab - widzę że Karolka idzie jak burza z osiągnięciami... GRATULUJE! Moja Nicolka puki co nosi pampers, raz ją tylko siadłam na nocnik, ale oczywiście nic nie zrobiła... Także puki co jeszcze poczekamy. :-)
dzięki Olka :-D Karolka też nosi pampersy, bo tak jak pisalam nie zawsze zdążymy z nocnikiem jak ona woła ;-) tylko zamieniliśmy je na te majteczki, bo łatwiej się ściąga :tak: Karolka ma nietypowe umiejętności jak na swój wiek, wola na nocnik, od paru miesięcy pięknie rzuca piłeczkami, ale za to nie chodzi jeszcze samodzielnie :sorry2: chodzi przy meblach, z pchaczem zasuwa, zrobi 2 kroki sama i koniec ... każde dziecko rozwija się zupełnie inaczej :tak:

a u nas dzisiaj piękna zima, słoneczko, mrozik, śnieg, czyli to co tygryski lubią najbardziej :-D
 
A ja smuna jestem:-( moja siostra jest w 9 mies ciąży dzis na badaniu wyszło ze dziecko wazy 1827 gram i jest ułożony pośladkowo:-( denerwuję sie bo nawet jej nic nie przepisali, a mieszka w Warszawie i duosko nikt jej tam nie pomoże bo ma durnego chłopaka....A ma jeszcze synka 2,5 letniego.....szok normalnie jakbym tam poszła to bym ich tam porozstawiał po kątach!!!!grrrrrr...
I wyżaliłam sie:-(
 
marcy
tak mało waży??? a wcześniej wszystko było ok z dzieckiem ?? moze źle coś zmierzyli? niech jeszcze pójdzie do innego lekarza!
 
reklama
martilla no własnie mnie też to martwi najgorsze ze oni jej nie robili usg od 7 miesiaca...szok kurde a niby Warszawa....jak człowiek biedny to nie mozna liczyć na lekarzy....nie wiem za kilka dni ma do innego lekarza....może sie cos wyjaśni....ja miałam prywatnie bo z pracy męża moja druga siostra też a ona biedna trafiła na dupka co sam w ogóle nie jest ubezpieczony i ona sama załatwia sobie wszystko....katastrofa...ja juz bym dawno od takiego uciekła ale cóz nie można nikomu narzucac swojego zdania....na miłosc nie ma rady...życie...oby chociaz było ok z dzidziołkiem...
 
Do góry