reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

ewelka, andzia
o rety dziewczyny nic mi nie mówcie! zwariuje jak bede sie musiała tyle czasu starać, a później nie daj Boże poronić:-(

cholera to skąd tyle wpadek wszędzie? 15-latki z brzuchami biegają, a tu się człowiek stara stara i dupa blada mu z tego wychodzi...
 
reklama
Hej laseczki :-) Muszę się pochwalić, że wreszcie wczoraj zamknęłam sesje...szkoda, że już kolejna za pasem :-p

A ja dziś znów sama do ok 17, bo mąż pojechał jakieś sondy robić. Zaliczyłam rano zakupy, robienie rosołu i posprzątałam cały dom :laugh2: Mam ogromną ochotę na mufinki ale nie mam tej formy dlatego ubieram Hanię i idę do sklepu, może coś kupię :tak:
 
Ehh no i nie kupiłam foremek do mufinek, ale za to zrobiłam sernik na zimno :-D Mieli o 18 przyjść sąsiedzi do nas na kawę, a tu mi mąż pisz, że się teść z żoną wybierają. No i muszę spotkanie z sąsiadami odwołać. Nie wiem co mojego teścia tak wzięło na odwiedziny, ale już ostatnio mówiłam mężowi, że Hania to ma jednego dziadka prawdziwego (mojego tatę) i tyle :baffled:

Cholera i będę chora....już mam straszny katar i jestem potworni osłabiona :wściekła/y:

3majcie kciuki za moje faszerowane papryczki, bo robię pierwszy raz, a jestem totalnie lewa do takich rzeczy :szok:
 
hej laski!
ja już po egzaminie, wyniki 27 września, no i nauka do obrony przede mną,.. jak jak tego nie cierpie!!!:-D
 
Cześć Wam
Ja tak na chwilę powiedzieć że się na weselu świetnie bawiłam zważywszy że znaliśmy tylko parę młodą i wróciliśmy do domu o 5:00 Ale jak to bywa przy wódce się ludzi bliżej poznaje chociaż nie zawsze bo na weselu co byliśmy w czerwcu to tamci goście drętwi i bawili się tylko w swoim znajomym gronie a tutaj zupełne przeciwieństwo. Rodzina czy nie rodzina to się świetnie wszyscy razem bawili.
 
reklama
karolina
no to super ,że się wybawiłaś ! też kiedyś byłam na weselu gdzie znałam tylko pare młodą i świadkową bodajże :-) a towarzystwo raczej starsze było, ale masz rację wódka wszystkich zjednoczy hehe mąż mój szczególnie dbał o pozyskiwanie nowych znajomych i towarzyszy zabawy;-)

ewelka
nie no ja to zobacz ile napisałam:-) gadam i gadam i gadam:-D a Ty co?? heheh :-D
 
Do góry