reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Witam wszystkie dziewczyny po długiej mojej nieobecnośći na forum.Ogólnie mam mało czasu dla siebie a co dopiero na pisanie z wami. Mój Filip jest bardzo absorbującym dzieckiem i cały czas poświęcam tylko jemu. Teraz własnie przysnął i mam chwilkę. Pochawlę się że juz mówi "mama", "tata","baba","dziadzia". No i umie klaskać, robić papa, tańczyć po swojemu, przybijać piątkę:-)Tak więc jestem bardzo z niego dumna.No co prawda sam nie siada jeszcze, nie raczkuje ale nie wszystkie dzieci raczkuja przecież.Teraz właśnie mi się rozchorował. ma mega duży katar. Czasem jak mu wydzielina znoska spłynie do gardła to wymiotuje.Ale mam nadzieje że szybko mu przejdzie. W piątek jedziemy do kardiologa na echo serduszka. Ciekawe czy coś się zmieniło w tych jego wadach.Zauważyłam tylko ze bardzo szybko się męczy. Na pewno to przez wady serca. Ale poza tym tonic się nie dzieje.
A ja to planuję się odchudzić ale jakoś nie mam zapału do tego i sił. Ale może się uda. Czas pokaże:-)
Pozdrawiam was kobietki i wasze dzizie.
 
reklama
bella
hej!:-) przykro mi ,że Twój maluszek chory, życzę dużo zdrówka!! no i samych pozytywnych wyników po wizycie u lekarza!
miło usłyszeć jak taki mały brzdąc mówi już "mama" :-)
jeśli chodzi o dietę to tu na forum Hannah stosowała diete dunkana , poszukaj o tym w necie może przypadnie ci do gustu:-)
pozdrawiam!
 
hej
zmartwilam sie przed chwila strasznie i nie wiem co mam zrobic!!! U Wiktorii przed chwila wyczulam guzka pod sutkiem :-:)-:)-( niewiem co mam robic mam juz czarne mysli i boje sie teraz isc do lekarza zeby mi czegos zlego nie powiedzial....chce mi sie normalnie ryczec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ewelka - nie panikuj! Idź z małą do lekarza... Pewnie do staniesz skierowanie na jakieś badania (możliwe że do endokrynologa)... Może lekarz będzie wiedział od razu co to jest. Puki co na spokojnie idź do lekarza i zapytaj. Nie martw się na zapas...
daj znać po wizycie
 
dzisiaj juz nic nie zalatwie.Dopiero jutro mam wizyte na 9.40.Dzwonilam do poloznej co przychodzila PO PORODZIE I MOWILA ZE TO MOZE BYC OD KURCZAKOW( sorry za capsa,ale Wiki mi go wlaczyla) bo one sa karmione hormonami :no::no::no:
 
ewelka - hmmm... nie wiem jak to jest z tymi kurczakami, ale skoro położna tak powiedziała to może rzeczywiście. Jeśli chodzi o hormony to słyszałam że mogą się tego typu rzeczy dziać, jak dziecko ma za dużo jakiegoś hormonu... napisałam zresztą już wcześniej że możliwe że dostaniesz skierowanie do endokrynologa. Także puki co głowa do góry :tak:

a mój mężuś właśnie poszedł do sklepu, i chyba kupi mi kwiaty hihi... a to dlatego że od wczoraj z nim nie gadam. Najadłam się przez niego wczoraj więcej stresu niż to możliwe.... czekam na ogromne przeprosiny z Jego strony i obietnice że już nigdy tak jak wczoraj nie zrobi. Aha i puki co musi zapomnieć o przytulanku... niech pocierpi - kara musi być hehe

buziaki!
 
ewelka
nie martw się na zapas, będzie dobrze!
daj znać koniecznie jutro po wizycie, ale wierze że będzie wszystko w porządku, trzymam kciuki!!!
 
Ewelka - będzie dobrze... moja Paula długo miała taką kulkę (guzek), ale na szyi... po jakimś czasie sam sie wchłonął, dzieci czasem tak maja...co nie znaczy oczywiście, że nie trzeba tego sprawdzić ....daj znać co ci powiedział lekarz...też trzymam kciukasy :tak:
 
reklama
hej kochane
no wiec jestesmy juz po wizycie!!!jest to od kurczakow tak jak wspomnialam wczesniej...dostaja duzo hormonow i mowila ze najlepiej miec kurczaka ze wsi...cale szczescie moja tesciowa mieszka na wsi to mi kurczaki wychoduje dla Wiki.Guzki ma na obu sutkach tyle ze na tym drugim jest mniejszy,moze to dlugo schodzic.dala mi tez skierowanie na morfologie i ob abym byla spokojna czy czasem tak jakies zapalenie sie nie zrobilo bo to roznie.Wspomniala tez ze dzieci karmione mlekiem matki tez moga miec guzki.Kazalam spraawdzic jeszcze uszka bo pakuje kciuki do srodka ale z nimi jest ok....Nawet nie wiecie jaka jestem juz spokojna wczoraj pol dnia przeryczalam ale bardziej spokojna bede po badaniach...
 
Do góry