reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

izkab - dzięki!!! Niektórych jeszcze nie mam.

xTosia - a mogą tak robić że wypłacają tylko 40% należnych pieniędzy ? A nie może Twój mąż jakoś na spokojnie pogadać z swoim szefem... Nie wiem, ja bym chyba nie dała rady przemilczeć otrzymania 40% wypłaty i spokojnie czekać na resztę.

emks - oby dzidzia zdrowo rosła!!! No i czekamy na wieści czy to chłopczyk czy dziewczynka... a imiona już wybrałaś ? Ja już na samym początku ciąży wiedziałam że jak będzie dziewczynka to będzie Nicola, do samego końca nie wiedzieliśmy czy będziemy mieć syna czy córeczkę. Przy porodzie mieliśmy niespodziankę, tym bardziej że bardzo chcieliśmy mieć córeczkę.
 
reklama
xTosia
czym Twój mąż się zajmuje ,że tak ciągle jeździ?

ewelka
nauczysz nosić na rękach to zobaczysz jakie piekło później przejdziesz hehehe
 
xTosia - a mogą tak robić że wypłacają tylko 40% należnych pieniędzy ? A nie może Twój mąż jakoś na spokojnie pogadać z swoim szefem... Nie wiem, ja bym chyba nie dała rady przemilczeć otrzymania 40% wypłaty i spokojnie czekać na resztę.

No niestety Olu jak się ostatnio kolega męża upomniał o wypłatę to na drugi dzień już nie pracował :-(

xTosia czym Twój mąż się zajmuje ,że tak ciągle jeździ?

Mój mąż jest realizatorem dźwięku, czasem robi też jako kamerzysta.

Okazało się, że mąż wróci niestety jutro jak dobrze pójdzie koło południa, bo fatalna droga jest :no: Chyba muszę przywyknąć :confused:
 
Wczoraj byliśmy u znajomych, koleżanka ma termin porodu na wrzesień i normalnie nie mogłam się napatrzeć na brzusio...oby się nic nie przyplątało
hihihi....dlaczego nie, Haneczka już duża dziewczynka jest ;-) a tak wogóle, to chyba ciężko jak męża ciągle w domu nie ma :-(

Olka - proszę bardzo, jak będziesz potrzebowała jakiejś porady odnośnie filmów, to pytaj :-) my z mężem lubimy być na bieżąco, tylko ostatnio czasu nie mamy :sorry2:
 
hihihi....dlaczego nie, Haneczka już duża dziewczynka jest ;-) a tak wogóle, to chyba ciężko jak męża ciągle w domu nie ma :-(

No niestety zwłaszcza w sezonie wakacyjnym ciągle go nie ma, a najgorsze, że zawsze odpadają nam wspólne weekendy :-(

Kurcze idę skończyć robienie zupy ogórkowej i kładę się spać, bo padam na twarz:baffled:
 
Ha-NN-aH - nie wiem co prawda jaką miałaś fryzurkę przedtem, ale teraz jest super :rolleyes2: i bardzo fajny kolor... jejku, jak ja bym już chciala pofarbować wlosy i obciąć je w końcu, bo już mi się moja kitka znudziła :baffled:

Mojej Karolci w końcu ząbek przebił, więc mam nadzieję, że będzie kilka nocy spokojnych, bo już chodzę jak zombii :-(
 
reklama
izka
ja też się noszę z zamiarem obcięcia włosów bo ile można latać w kucyku z długimi piórami?
tylko pomysłu na nowy fryz póki co nie mam
 
Do góry