reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

xTosia
nie martw się nie jesteś sama , ja też sie nie mogę zabrać za naukę , takiego lenia mam że szok!

ewelka
jak ręką? przeszło?

ja dzis wracam do wawy , wczoraj bylismy z męzem na grillu, impreza stulecia normalnie heheh talerze latały więc było ostro :-D ale nikt się nie bił hehe
kurde jak mnie jajniki bolą... albo na owu albo nie wiem na co..

a co u was?
 
reklama
Hej dziewczyny, u mnie wszystko ok , brzuszek powoli rośnie obecnie jestem w 20 tygodniu , w czwartek idę na badanie- może się dowiem o płci maleństwa, nie mam czasu pisać , bo jestem sama w pokoju juz dłuzszy czas, i wszystko jest na mojej głowie, w pracy dyrektor wie o ciąży, powiedział ze i tak długo po ślubie nic niebyło, he he umnie to tyle, ogulnie w rodzinie niektóży jak sie dowiedza w ze jestem w ciąży to niewierzą , a jak juz wiedzą to niewierzą który to tydzień, bo mówią ż niewidać umnie brzucha ...;-)
 
laski znacie jakieś fajne bajki typu : Shrek, Lilo i Stich, Potwory i spółka.... ? Jak tak to podawajcie tytuły, szukam czegoś fajnego do Damianka ale nie chce czegoś co już widział... Z góry dzięki
 
Kung fu panda, madagaskar, madagaskar2, Ratunku jestem rybka, Toy story, Dżungla, Sezon na misia, Iniemamocni, Mali agenci - trzy części, Epoka lodowcowa - te mam, a z nowszych to nie wiem, bo nie jestem niestety na bieżąco :-(
 
emks
cześć kochana , super że u Ciebie wszystko w porządku, ciesz się małym brzuszkiem jeszcze nadrobisz!:-) ja póki co na etapie starań, ale moze niedługo szczęśliwie do Ciebie dołączę:-) pozdrawiam!

ewelka
może idz do lekarza?
 
reklama
Hej kobietki. A ja kolejny dzionek bez męża tym razem pojechał nad morze :-( Wróci dopiero jutro nad ranem więc cały dzień będzie zmęczony itd.
Wczoraj byliśmy u znajomych, koleżanka ma termin porodu na wrzesień i normalnie nie mogłam się napatrzeć na brzusio...oby się nic nie przyplątało ;-)

W pracy mojego męża wypłacili mu tylko 40% wypłaty i obiecali, że do końca m-ca dadzą resztę, ale obawiam się, że będą zwlekać, a my już jesteśmy totalnie w d...:wściekła/y:

Nic spadam robić koło siebie. Buziaczki
 
Do góry