reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

oj się porobiło... xTosia, Arla życzę Wam lepszych dni!

Ewelka - no to gratuluję spadku wagi! Oby tak dalej :tak:

Martilla - no to widzę że rocznica była miło spędzona :-)

a ja wczoraj (mimo że niedziela) sprzątałam sobie cały dzień... biegałam po sklepach, wieczorem pojechałam do mamy z mężem i dziećmi bo odwiedzili nas znajomi z Niemiec... Było super! Tym bardziej że zrobili nam niespodziankę (nie powiedzieli nam że przyjadą). Tuż przed 18:00 zadzwoniła moja mama że mam ubierać dzieci i szybko do niej przyjechać... jak zobaczyłam kto przyjechał do mojej mamy to nie obyło się bez moich łez hihi... Zostają w Polsce do piątku także jeszcze się spotkamy z nimi :-)
Od wczoraj też mamy większy tłok w domku... Od początku wakacji jest u nas brat mojego męża (ma 14lat) i zostaje do końca wakacji a od wczoraj chyba do końca wakacji będzie też u nas mój brat (16lat). No ale są też zalety tego że u nas są jest o wiele bardziej wesoło, zawsze jest się do kogo odezwać... :tak:
dziś czeka mnie bardziej leniwy dzień... odpocznę sobie trochę. Chociaż czasem ciężko jest odpoczywać siedząc hihihihi....
 
reklama
Arla - dzisiaj napewno będzie lepiej, pogodzicie się ładnie i zapomnisz o wczorajszym dniu ;-) tego ci życzę z całego serca

Ewelka - dołączam sie do gratulacji - zabierz przy okazji troszke moich kilogramów :tak:

Olka - niezłą gromadkę masz w domu, ja ledwo z jedna nastolatką wytrzymuję :-D ale to prawda co piszesz - im więcej ludzi w domu, tym weselej :-) ja mam pięcioro rodzeństwa, więc u nas w domu zawsze gwarno było...

A u nas dzisiaj dzień marudzenia, ale nie ma co się dziwić-wczoraj ponad 30 stopni, a dzisiaj ledwo 20 i cały czas pada :-( ja ledwo sie trzymam, a co dopiero male dziecko... dobrze, że troszkę zasnęła teraz, może jak się obudzi będzie lepiej :sorry2:
 
Izka
No ta pogoda może dobijać. Wczoraj mały to specjalnie pod szlałf podchodził żeby być mokry a dzisiaj dzień w domu i marudzenie. Ale tak sobie myślę że pójdę z nim na sale zabaw do tygryska to zawsze jakieś urozmaicenie. A na koniec sierpnia to będę się bawiła w Wilkowicach na kuzana 18-stce. A dokładnie to gdzieś koło kościoła w pałacyku.
 
hej!
widzę,że nie tylko ja umieram z powodu pogody:-) i niewyspania...
w czwartek może piątek powinnam testować... czuje ,że nic z tego... objawy zerowe także nastawiam się na nadejście @, co ma być to będzie, pozdrawiam !
 
martila
to trzymamy kciukiiiiiiiiii mocnooooooooooo- o kurde zostane sama na placu bojuuuuuu:szok::szok::szok:

ja nie wiem co sie dzieje ze mna:wściekła/y:- wszyscy na mnie działaja jak płachta na byka a najbardziej mojego nie moge starwic - o łosieeeeeeee:crazy::crazy::crazy: chyba przechodze kryzys wieku sredniegoooooooo

a tak to stara bieda, zadych nowosciiiiiiiiii
 
arla
spokojnie, jeszcze mnie przegonisz! jak już mowiłam czuję ,ze w tym cyklu nic z tego! a Ty może taka wściekła na wszystko i na wszystkich , bo jakaś fasola zakiełkowała?;-) jak jestem przed @ to mój też mi tak samo działa na nerwy nawet jak nic nie zrobi :-) biedne te nasze chłopy hehe
 
ja mam to samo...znaczy sie mialam bo na tabsach teraz nie mam ale jak przed ciaza mialam @ to mnie wszystko wcurwialo...pies,moj maz,doslownie wszystko a jak ciota przyszla to aniolek
 
ewelka
jak mój wracał z pracy i warczałam na niego z samego wejścia to już wiedział ,ze @ się zbliza i ma mi zejść z oczu hehe
 
Ojjj...dziewczyny, ja też tak mam...a najgorsze, że moja córka też świruje przed @ i jest nie do zniesienia ;-) rzeczywiście biedne te nasze chłopy , mój to niedługo z domu w tym czasie zacznie uciekać :-D

Karolina daj później znać jak jest w tym pałacyku, bo to niedawno zostało otworzone :-) jak pojedziesz możesz mi pomachać jak będę na ogródku (przy głównej ulicy nr 77 ;-)). no i miłej zabawy życzę :cool2:
 
reklama
mąż ma dziś ze mną przechlapane:-) wkurza mnie na maksa! nawet jak nic nie zrobi to i tak mnie wkurza hehehe @ się zbliża jak nic!
a co tu tak pusto?
nie wiecie co się z Andzią dzieje? Anekhą?? laski co u was??
 
Do góry