reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
Rozregulowuje się cykl i będziesz mogła mieć problemy. Każde odchudzanie sprawia że cykl się może zmienić.

No Ha-NN-aH z tymi cyklami to przerąbane jest, ja mam już 3-cią @ w tym m-cu :no: w sumie tylko to mnie w niej wkurza :wściekła/y:

I okazało się, że nie mogę dobrać stroju kąpielowego :baffled: tzn. pewnie i bym kupił, ale musiałabym dać ze 100 zł, a nie chcę na razie aż tyle dawać, bo jak jeszcze schudnę to może już na mnie nie leżeć dobrze.

A co do pobytu teściowej u nas, to więcej jej nie ma niż jest :-p w pt. widziałyśmy się od 16:30 do ok 18:30, bo potem pojechała do Rossmanna, wróciła ok 20:00. Wczoraj poszłam rano do psychologa, a jak wróciłam to już teściowej nie było bo pojechała do rodziny, my też tam później pojechaliśmy i widziałam się z nią może z godzinę :-D a na noc nie wróciła do nas do domu więc jeszcze jej nie ma :tak: no można powiedzieć, że pobyt mija spokojnie :-p

Może później wyskoczymy gdzieś nad jakąś H2O, bo ciepełko się zapowiada dzisiaj :-)
 
cześć laski!
co u was?
ja zaraz mam drugą turę gości hehe i cały dzień chodzi mi po głowie "ona temu winna, ona temu winna, poooocałooooować go powinna " :-) rety jaki mam dobry humor :-) chciałam mężowi zrobić prezent na dziś w postaci testu z dwiema kreskami ,ale mam dwa problemy :
1. nie wiem czy się udało (nic na to nie wskazuje)
2. za wcześnie na test

i dupa mi wyszła z prezentu hehe ale nic tam , jeśli się udało będziemy skakać z radości później :-)
pozdrawiam!
 
martilla
wszystkiego najlepszego z okazji papierowej rocznicy slubu !!!

ja w tym roku bede miala 2 rocznice...pamietam ten stres przed slubem i przymiarki sukni hehe
 
Martilla - wszystkiego naj... naj... najlepszego z okazji pierwszej rocznicy ślubu!!!

xTosia - super że wizyta teściowej mija w spokoju (Twoim oczywiście ;-))... oby tak do końca milutko było...

ja dziś byłam zabiegana, ale o tym napiszę już jutro, jakoś dziś mi się już nie chce. Buziaki!!! Miłej nocki!!!
 
A co do pobytu teściowej u nas, to więcej jej nie ma niż jest :-p w pt. widziałyśmy się od 16:30 do ok 18:30, bo potem pojechała do Rossmanna, wróciła ok 20:00. Wczoraj poszłam rano do psychologa, a jak wróciłam to już teściowej nie było bo pojechała do rodziny, my też tam później pojechaliśmy i widziałam się z nią może z godzinę :-D a na noc nie wróciła do nas do domu więc jeszcze jej nie ma :tak: no można powiedzieć, że pobyt mija spokojnie

No ale teraz to już mnie nosi na maxa...wyobraźcie sobie, że moja teściowa łaskawa była wrócić dopiero jakąś godz. temu do domu :wściekła/y: Rano zamiast wypadu nad wodę chcieliśmy jechać do Ogrodzieńca na zamek, mąż zadzwonił do teściowej, a ona, że nie nie oni nie jadą, mają klucze od domu także możemy sobie sami jechać :angry: Kobiety widziała się z Hanią łącznie od kiedy przyjechała jakieś 3-4 godz. Aż się z mężem pokłóciłam, bo zaczęłam mu mówić żeby jej coś powiedział, a on na to, żebym sama jej powiedziała. Więc jak teściowa przyjechała to pyta gdzie jej syn, a ja, że na piwie z kolegą, a ona i pozwoliłaś mu? więc ja jej na to, a czemu miałam nie pozwolić, nie jest w domu potrzeby żeby nie mógł wyjść. I tu teściowa odczuła, że coś wisi w powietrzu i pyta czy jestem zła na nią więc jej spokojnie powiedziałam, że tak, że się 2 dni nie widzieliśmy, i że nie o nas chodzi, ale o Hanię, a ona, że nie miał jej kto wczoraj przywieźć więc jej uzmysłowiłam, że w domu teraz są 2 auta więc wystarczył tel. No i tu jej się argumenty skończyły, odwróciła się i mówi: przepraszam. Bardzo się cieszę, że jej to powiedziałam, bo już mam dość faktu, że nasz dom jest przechowalnią bagażu dla niej, albo sypialnią.

Ufff się wyżaliłam. Dobrze, że Was mam :-D
 
Martilla - również życze wszystkiego najlepszego, kochajcie się i rozmnażajcie ;-) dużo szczęścia na następne lata :tak:
xTosia - twoja teściowa zachowuje się jak nastolatka wypuszczona z domu ;-) szkoda tylko Hani, bo się babcią nie nacieszyła :-( dobrze, że powiedziałaś co myślisz, może coś do niej dotarło...
Ha-NN-aH - dzięki za info :-) powiedz mi tylko, czy dobrze rozumiem tą dietę - mogę jeść wszystko z wymienionych w danej fazie produktów bez ograniczeń, ale nie jem nic spoza listy?
Padnięta jestem dzisiaj przez ten upał, miłej nocki :-)
 
a ja dla odmiany maialm okropny, beznadziejny i płaczliwy dzien- zapowiadala sie fajan niedziela a okozało sie totalna klapa- pol dnia przeryczlam przez mojego kocahnego mezczyzne:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( z tych nerwow caly dzien funkcjoniwlam tylko o kawie ide spac bo rano trzeba do pracy wstac a pasuje by opuchlizna trtoche zeszla spod oczu ;)
 
reklama
hejjjjj :-)
oj arla biedaczku nasz kochany...mam nadzieje ze dzis lepiej...

a ja laski musze sie pochwalic ze schudlam 2kg w ciagu 4 dni ale na tabletkach :-)teraz mnie bardziej mobilizuje do gubienia wagi bo patrzec na siebie juz nie moge...waga zostala mi jeszcze po ciazy i nie ma zamiaru spasc...
 
Do góry