reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

arla
bez obaw nie dam się, niech sobie nie myśli że trafił na jakąś idiotkę która da sobie w kasze dmuchać:-) jak to się mówi w ch**a robić to ja ale nie mnie więc zastosuje do niego tą zasadę,bo już mnie maksymalnie wkurzył, a teraz jeszcze bezszczelnie nie odpisuje na maile świnia, a nie chce mi się nawet go słuchać więc póki co nie dzwonię do niego jeszcze;-)
 
reklama
Witajcie kochane:-D!!!! to i ja się tu przeniosę!! faktycznie kafe strasznie szwankuje:wściekła/y:!!! ja własnie po urlopiku w polsce!!!! pamiętacie mnie jeszcze dziewuszki???:-)
 
bobelek
no pewnie ze pamieyamy;) i jak wczasy w polsce? udaly sie , co tam u ciebie/ jak twoj kochany szkrab?>

witamy serdecznie nowe mamusie;):-D z nami sie nudzic nie bedziecie heheh
 
martilla widze ze cos zla jestes :/ co sie stalo :D

a bo mnie mój kamerzysta zdenerwował, nie dość że czekam na film z wesela dwa miesiące dłuzej niz powinnam to jeszcze mi się tu o cene łoś jeden targuje, powiedział że nam jakoś wynagrodzi to,że tyle czekamy więc się nie poddaję póki co;-)
 
a bo mnie mój kamerzysta zdenerwował, nie dość że czekam na film z wesela dwa miesiące dłuzej niz powinnam to jeszcze mi się tu o cene łoś jeden targuje, powiedział że nam jakoś wynagrodzi to,że tyle czekamy więc się nie poddaję póki co;-)
ja mialam tak samo wiec sie nie przejmuj mial byc niby najlepszy i najtanszy a wyszlo na odwrot:angry::crazy:
 
Cześć wszystkim co słychać? xTosia czekam na fotkę ja w kwietniu też sobie zrobiłam trwałą ale żałowałam strasznie bo wyszło okropnie źle mi zrobiła i szkoda było kasy i włosów.Dobrze że Tobie się podoba:-)
 
reklama
Hehe ja juz widzialam tyle razy ze mnie nie bawi a moja mała jest chyba jeszcze troche za mala na bajki.Jak jest jakas to tak jednym okiem popatrzy i zaraz biegnie w inna strone
 
Do góry