reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
Witam mamuśki te stare i te oczywiście nowe.
Kewinek przed spaniem moim i w nocy dał mi nieźle popalić. Od 22:30 do prawie 00:00 non stop płakał. W końcu dałam mu mleko to zasnął. Nie wiem dlaczego był głodny przecież kolacje dostał. apotem obudził się o 3 i znowu płacz ale na całe szczęście krótszy. Ale co wyspana nie jestem to nie jestem. A najgorsze jest to że jestem sama i muszę liczyć tylko na siebie. Mam nadzieje że dzisiaj pójdzie ładnie spać i sie już nie obudzi. Chyba miał zły dzień i przede wszystkim głodny ;-)
Teraz siedzi mi na kolanach i chyba powoli będzie zasypiał więc muszę go odłożyć do łóżeczka.
Potem Was jeszcze poczytam
 
no kobitki hejka
wlasnie wrocilam od lekarza i lekarz powiedzial ze jest wszytko w porzadku szyjka jest w jak najlepszej formie az sie dziwil ze tak ladnie sie ma hihihi
obżeram sie teraz mandarynkami bo moge ich jesc kilogramami...
czekam, tez na szreka to sobie obejrze...z Kubuniem..on tylko narazie bedzie sluchal a ja bed eogladac:-)
 
ojj dbam az za bardzo...juz mnie ple:-Dcy od lenistwa bola...heheh

lece dziwczynki na szreka...zakukam jutro dobranoc:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry