reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

hej laski
tez sie melduje po kilku dniowej nieobecnosci;) nawal wpracy - teraz jescze szkola:-(

ewelka a co ty robisz jescze 2 w 1, ja myslalm ze juz jakas pepkowek bedziemy pic z ciotkami;)))
 
reklama
hej laski
tez sie melduje po kilku dniowej nieobecnosci;) nawal wpracy - teraz jescze szkola:-(

ewelka a co ty robisz jescze 2 w 1, ja myslalm ze juz jakas pepkowek bedziemy pic z ciotkami;)))


arla własnie nie dawano jej powiedziałam, co ona tu jeszcze robi:-) dziecku się widocznie nie spieszy hehe
 
heheh no widocznie nie ma jak u mamusi w srodku;))

martila tez bym sie wkurzyla o ta kaste- nie daj sie wykiwac;))

a gdzie nasze mamcie ?
agancoen pewnie odpoczywa po pierozkach;] heheh
 
oo nowa mamusia...witamy Kiti;-)
jak się chowa Twoja pociecha?

ja dziś usłyszałam"maaamaaa"nie wiem na ile to bylo świadome...ale strasznie mi się gęba ucieszyła...hahah

zmykam robić obiad..zakukam jutro albo już po weekendzie,ppa:happy:
Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku!!!!!!:-):-):-)
 
Moja a dziekuje jak narazie bezproblemowo właśnie sobie jeszcze dosypia bo usnelo jej sie niechcacy w foteliku do karmienia.Ja tez niedawno uslyszalam mama ale chyba swiadomie.Pozdrawiam
 
arla moj babel nie chce wyjsc a ja juz mam dosc tego duzego brzucha ktory mi juz przeszkadza we wszystkim co chce zrobic ahhh ale bedzie mi pozniej tego brakowac tych kopniakow i wogole tego podstawka po piwa :happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
a ja posprzatalam juz w domu bo jutro rocznice 1 wyprawiamy i kurze starlam plakiem do samochodu ah ale sie pieknie blyszcza i jak slicznie mi pachnie teraz truskawami...lepiej jak jakies pronto sronto duponto.w chacie tak nachajcowalam ze nie moge z tego goraca wyrobic a tu jeszcze musze mojemu mezowi placuszki ziemniaczane zrobic na obiad ktore tak uwielbia i chyba dlugo nie postoje przy tych pyrach :baffled:

mialo byc podstawka pod piwa-pczywiscie dla mojego meza hehe no ale nieraz wypije sobie sama karmi lub pare lykow od mojego :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja dzisiaj złapałam lenia :-)
Nic mi sięnei chce robić i już raczej sobie odpuszcze.Iza jak zwykle żywioł nieokiełznany,więc się nalatam jak dzika :-D
Ewelka dzidzia postanowi wyjść w najmniej oczekiwanej chwili.Np. jutro jak będziecie mieli rocznicę wyprawić :-)

Witam nową mamusię :-)
 
andzia no wiec u mnie tez tak mowia ze oni beda sie imprezowac u mnie a ja bede siedziec na porodowce...moja mam mowila ze jak by cos sie dzialo to ona zabierze torta do pracy a moj brat powiedzial ze nie bo on go bedzie tak dlugo jadl i "sral" az nie padnie :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Andzia 84 Witam serdecznie
A u mnie też leniwy dzień odkąd zrobiłam obiadek mąż wrócił z pracy objadł się i padł jak kawka z niunia a ja siedze sobie na forum.A jutro idziemy na kolację i do kina.Czas wyjsc do ludzi.Pozdrawiam
**ewelka** a co bedziecie mieli coreczka czy synek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry