reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Cześć laski co słychać? Nie mam za bardzo czasu żeby na spokojnie usiąść i z Wami popisać bo rano do pracy wracam o 17.30 i jestem padnięta w weekend spróbuję nadrobić :happy:
 
reklama
Hejka ja tylko na minutkę...no i mam na głowie baranka :-p Mężowi się podoba to chyba nie jest aż tak źle :-p Zobaczymy co w pracy powiedzą :baffled: Później wkleję foteczkę to i Wy ocenicie...tylko łagodnie proszę :tak: Oki lecę się ubierać, kurcze szkoda, że się tak pogoda popsuła :-( Buziolki
 
hejka ja dzis wczesniej stalam bo wczoraj przegielam troche...sama siedze w wielkim domu bo wszytcy w pracy a tesciowa do miasta pojechala...ide zaraz sobie sniadanko zrobic widzialam ze zrobila pierogi z serem to sobie zrobie ze smietanka....a potem sobie bede siedziec....

fajne hannah te ciuszki kurcze jakbym miala dziewczynke to napewno bym cos zakupila a tu mamy Kubusia i róż nie bardzo;-)

ale jakby ktos mial jakies ciuszki po chłopcu do sprzedania to chetnie...zawlaszcza takie troche cieplejsze....:-)

ide po pierogi...:-D
 
Hej kobietki :)
Wczoraj nie zaglądałam,bo jakoś nastroju nie miałam.Widzę że nie próżnujecie z pisaniem :-) Ale to dobrze.

xTosia to dobrze że fryzurka się udała :-) A tak się bałaś.

Dziewczyny ale teraz dużo dzieci choruje na anginę i zapalenie gardła.Szok!Musze na mała uważać żeby gdzieś nie złapała.
 
Hej dziewczyny.ja dzis ostatni dzien biore luteine. moze któraś z was wie po ilu dniach stosowania luteiny powinna przyjśc@ jak mam byc? bo zecz jasna ze nieprzyjdzie jesli sie udały staraia.a o test chciałam sie zapytac bo jestem ciekawa bym zrobiła test ale tak mysle czy po luteinie niebedzie przekłamany wynik.w sumie niechce myslec otym . ale dziś juz 7 dzien biore luteine i nic. hmmmm pozatym wszystko po staremy, mąż nadal w wojsku, zostało mu jeszcze 4 miesiace i 4 dni hmmm.pozdrawiam :tak:
 
Hej wszystkim:biggrin2:
kurcze nie mam dziś szczęścia do pisania...3ci raz piszę tego posta..hehe bo zamiast zapisać to go usuwam przypadkiem...hihihi:-p

U nas nocka ok w miarę... katarek nadal męczy i chyba gardełko troszkę bo gorzej łyka mleczko..mnie też coś pobolewa..ale ja se dam radę;-)
na noc małej dałam nasivin do nosa w ilosci 2 kropelki/dziurkę bo jedna nie pomogła tak jej spływało że ledwo oddychała nawet na siedząco....
i do 2 giej pospała ładnie..potem od 2-4 sobie gadała, pełzała po łóżku itd... hehe potem pół godziny lulania i zasneła do 6 jeszcze

teraz zmykam bo młodego szykuje do zerówki,papapaapapapap

popiszę w wolnej chwili..tylko nie wiem kiedy to dokładnie będzie...bo jakieś urwanie głowy ostatnio mam....
 
hej dziewczyny!
ja już się weekenduję:-) jakies 20 min temu wróciłam już z pracy a byłam całe dwie godziny hehe spracowałam się ,że szok:szok: własnie jestem na etapie załatwiania ostatnich formalności z moim weselnym kamerzystą, bo wyobrazcie sobie że dopiero około wtorku dostaniemy film... zrobił sobie wakacje a potem sie nie wyrabial z pracą i musielismy tyle czekac, a zeby bylo smieszniej to powiedzial ze jakos nam wynagrodzi to ze tyle czekamy a dzis mi wyskakuje z tekstem ze chce całą sumę na jaką się umawialiśmy! no chyba go coś boli jak myśli ze za to co zrobił dostanie całość! ech wkurzył mnie tylko i nic więcej, nawet nie umiem się cieszyc,że ten film już jest gotowy

ja jestem a was znowu nie ma:-) ja to mam szczęście hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no ja tez wpadam od czasu do czasu ale tez nikogo niebylo do 12 a teraz bylam karmic kota bo w lodowce u tesciowej znalazlam moje salami ktore kupilam jakis czas a juz jest troche zlezalae hehe...pokarmilam kotka i troche kozy..hehehe i tym sposobem juz go nirma....:-D problem z głowy....nudzi mi sie tu samej strasznie troche podchajtnelam zeby sie nie przemeczyc....
zapomnialam ostatnim razem kluczy wziasc to juz bym do rodzicow pojechala ale niemaM a rodzice w pracy.....
 
reklama
Do góry