reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Dawidek ma juz 8 mies a 26 marca zacznie 9.To prawda czas tak szybko leci wydaje się jakby Dawid urodził się wczoraj a tu juz 9 mies leci:-).jeszcze chwila i przypuszczam,że postawi pierwsze kroki bo juz sam stoi trzymając się poreczy czy naszych nóg.Pozdrawiam
 
reklama
patiti- tak myślałam ze moj Flier i Twoj Dawidek sa w podobnym "wieku":))
moj jest jak narazie na etapie pełzania do tyłu. jest wszedzie, jaja sa jak wlezie za drzwi i wyjsc nie moze:)) co to stania to jak postawie w kojcu i sie trzyma poreczy to sam stoi. w ogole to on woli stac niz siedziec.od razu na nogi chce. musimy go zaczac cwiczyc na siadanie a nie stanie.:)
pozdrawiam.
 
ktoras mamusia jest tu w ciazy??? czy juz wszystkie porodziły??? bo zaczynam sprzedawac rzeczy po Filipie. dosłownie zaczynam. dopiero jestem na etapie szykowania co sprzedac a co nie:p
 
xTosia
100 lat , 100 lat i duzo duzo zdrówka dla Hani!:-D

ps. kłótnia zakończona, mąż wymiękł;-)
 
ojej ale ze mnie egoistka!
xTosia! wszystkiego najlepszego dla Hani!!! dużo uśmiechu i radości z bycia tak uroczą dziewczynka:)) Sto lat!!!

ktoras sie zna na obsludze allegro??? zeby fajnie zrobic strone z licytacja i fotkami??? bo ja nie umiem i szukam pomocy!!!
 
Ostatnia edycja:
xTosia 100 lat dla Haneczki :-)

Jak ten czas gna do przodu.....Też czasami wracam z sentymentem na kaffe...Pamiętam swój pierwszy wpis hi hi :-p
 
Ostatnia edycja:
X-Tosia sto lat dla Hani!!!! życz jej od nas zdrówka szcześcia i zeby zdrowo rosła i jak najmniej siniaków od nauki chodzenia!!!!

ps. Fabi odkąd chodzi całe nogi w siniaczkach co rusz jakiś nowy.(od wywracania się):tak:
 
……… ( …… ( ……( …… (
…………… () --- () --- () --- ()
…………… || -— || — || — ||
………… .{*~*~*~*~*~*~*}
………@@@@@@@@@@@@@
…… { ~*~*~*~****~*~*~*~ }
… . @@@@@@@@@@@@@@@
… .{*~*~*~* H A P P Y *~*~*~*}
…{ *~*~ * B I R T H D A Y * ~*~* }
…{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ }
…@@@@@@@@@@@@@@@@@
……………… … )---------(
………… ____ ,-----------, ___
…… … /_________________/

Wszystkiego naj naj najlepszego HANIA od ciotki ARLI:-):-):-):-)
 
Hej dziewczynki! oczywiście też się dołączam do życzeń sto lat sto lat HANIU!!!!!

Dziewczyny jestem batrdzo zdenerwowana bo od jutra odstawiam Ignasia od piersi- to znaczy w dzień już nie je, ale w nocy cały czas nawet po 4 razy- nie wiem jak to będzie ale bardzo się boję....bo taka bliskość jest wyjątkowa i nie wiem jak on to zniesie bo jak kiedyś chciałam dla próby go odstawić to darł się prawie całą noc więc zrezygnowałam-no ale ma już prawie 11 miesięcy więc wystarczy, mam już podgrzewacz więc będzie mleczko przygotowane w nocy, jedna koleżanka mi radziła żeby kupić w aptece gorzki paluszek taką maść i posmarować pierś i wtedy dziecko samo nie będzie chciało, ale sama nie wiem co wy o tym myślicie? macie jakieś doświadczenie? napiszcie coś jeśli tak bo bardzo się stresuję.

Martilla- cieszę się, że u Ciebie z mężem wszystko ok tak samo jak u Oli- to bardzo fajne, że jest takie forum i możemy się wspierać żalić itp.

 
reklama
Kochane Haneczka bardzo dziękuje za życzenia :-D


Corine
Koleżanka posmarowała piersi "fioletem" czyli nadmanganianem potasu i córcia przestała ssać, to jest nie szkodliwe, bo stosuje się także u dzieci jak mają jakieś problemu w buźce, także nawet jak mały będzie chciał ssać to nic mu nie będzie. A sposób ten słyszałam już od 2 osób. 3 mam kciuki :tak:
 
Do góry