reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
dziewczyny muszę wam powiedzieć, że ciągle chodzi za mną myśl o dziecku...
chyba odezwał się we mnie instynkt macierzyński:confused:
szkoda,że narazie nie mogę:-(
 
ewelka
no własnie nie mogę, bo bez tej normalnej pracy to dupa blada... muszę czekać:-( a jakoś wyjątkowo mi się nie chce...
 
Witam drogie mamusie (obecne i przyszle) :tak:

Ja już czekam na rozpakowanie.....spakowana torba, chyba wszystko juz w domku gotowe,,,cały czas wydaje mi się ze o czyms zapomniałam....
Zuzia pcha sie na świat do wtorku biore leki na zatrzymanie jej wędówki,,,,, ale od Prima Aprilis pan doktor mówi ,,no to laksa może już wychodzić :tak: czyli hulaj dusza...a ja strach ech boje sie, porodu, co dalej, czy będę umiała się małą zając, czy nei zrobie jej krzydwy :baffled: ogolnie panikuje,,,,,

ok nie przynudzam, wroclilsmy ze spacerku (ale żle mi sie chodzi), a czuje się jak kangurzyca,,,,mykam dokończyć obiadek...coś czuje, że mąz przypalił :-D

Pozdrawiam wiosennie !!
 
asia
porodu masz prawo się bać, chyba nie ma tu takiej dziewczyny która się nie bała, ale to jest normalne i jak widać po naszych obecnych tu mamuśkach chociażby da się przeżyć:-) a co do opiekii nad maleństwem to nie martw się napewno sobie poradzisz:-) chcieć to móc - kobieta wszystko potrafi takze głowa do góry:-)

kurde chyba już prawie ostatnia niebawem się rozpakuje, aj jeszcze tulipanek, nie wiecie co u niej? mało zagląda do nas
 
Hej Gwiazdeczki moje :-)
Ja wczoraj odwaliłam WIELKIE wiosenne porządki :tak: Okna, szafki, kafelki...tzn.nie sama, a z mężem, który o dziwo chętnie pomógł ;-) Ale normalnie nie czuję prawej ręki. Po południu przyjechał teść z żoną z okazji roczku Hani i przywieźli małej trochę ciuszków,a dziś był dziadek męża czyli pradziadek Hani i przywieźli jej takiego fajnego pieska co jak się nim potrząśnie albo krzyknie to niby się budzi i coś gada, a potem znowu zasypia chrapiąc i oddychając :rofl2: Jutro cały dzień sama w domu, bo mąż ma dni otwarte w firmie i musi iść :-( nawet nie mam do kogo się wybrać na kawę i tak myślę, że może zajrzę do sąsiadki chociaż na chwilę, albo ich zaproszę.

Olcia
Chciałam posłuchać Cię w tym radiu, ale jak je włączyłam to między 16-18 nadawała jakaś Asia i nie wiem czy dobrze włączyłam :-( A chciałam Cię usłyszeć :-( kiedy jeszcze będziesz nadawała?

Kurcze dziś to przestawienie czasowe w nocy i nie wiem jak Hania na to zareaguje, żeby nam jutro o 5 rano nie wstała :-p Oki idę spać. Buziaczki na dobranoc.
 
xTosia - dobrze włączyłaś. Prezenterka Asia to moja mama, ja byłam niespodzianką dla słuchaczy, i tuż po jej wstępie - kilka piosenek zaczęłam prowadzić audycje ja, tyle że grałyśmy jeszcze z jej kompa i puszczałyśmy piosenki i jej i moje. Następna moja audycja będzie już wkrótce. Muszę tylko czekać na Ruter który chyba jutro przyjdzie pocztą (muszę mieć net na laptopie bo chwilowo nie mam). Jak już będę miała necik, "szef" radia ustawi mnie (poda wszystkie hasła, wszystkie potrzebne ustawienia na kompie itp.) i będę mogła prowadzić regularnie audycje. Twoje pozdrowienia przeczytałam na audycji osobiście. O kolejnej mojej audycji napiszę i pewnie będziesz mogła już posłuchać bez obaw bo będę prowadzić sama. O kolejnych audycjach będziesz mogła przeczytać też na stronce w ramówce. Także zapraszam Cię serdecznie. Oczywiście zapraszam też wszystkie dziewczyny z forum (i nie tylko:-)).
POZDRAWIAM!!!
 
a tak na marginesie xTosia - jak nie masz do kogo iść na kawę to zapraszam do mnie!!! :-):-):-) Mieszkamy nie daleko siebie, także jeśli chcesz to kilknij na gg, podam Ci adres, jak nie będziesz wiedziała jak do mnie trafić to spotkamy się w jakimś znanym miejscu i przejdziemy się do mnie :-)
 
reklama
No i po weekendzie nawet ladna pogode mielismy slonko siweciol ale jakies straszne wietrzysko bylo choc nas to nie zniechecilo pojechalismy za maiatso na spacerek zeby maly powdychal troszke czystszego powietrza niz to w miescie co jest ;-)
 
Do góry