reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

hej dziewczyny!
u mnie też weekend minął jak z bicza strzelił, w szkole byłam i nie czuje tyłka od tego siedzenia. pogoda się zepsuła, w domu mamy "ciche dni" (hehehe jak to brzmi) nic tylko skakać z radości pod sufit... pozdrawiam, zajrze jutro pa
 
reklama
witam. pokazuje wam jak Fliper się śmieje z pieska:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=000BQRflGsE&feature=channel_page"]YouTube - IMGP0881[/ame]
 
hej laski!
No więc tak u mnie wiele zmian... po pierwsze między mną a moim mężem już spokojnie. Kłótnia odeszła w niepamięć :-)
W sobotę wreszcie zrobiłam sobie tipsy, ciąży nie mogłam (bo podobno szkodliwe) a po ciąży tak jakoś nie miałam czasu. W sobotę odwiedziłam moją mamę i w tym czasie mama zrobiła mi tipy (także nawet za darmo mam tipsy :-):-):-) - fakt troszkę to trwało bo mama jeszcze tak do perfekcji nie opanowała sztuki robienia tipsów ale było warto).
wczoraj mała była chrzczona :-):-):-) wyglądała bosko, przyjęcie się udało także wszystko było tak jak sobie zaplanowaliśmy
no i ostatnia nowinka... w najbliższy piątek będę prowadzić swoją pierwszą od dłuższego czasu audycję. Hmmm.... ciekawe jak to będzie na nowym radiu :-)
już się nie umiem doczekać. Gdyby któraś chciała posłuchać to oczywiście zapraszam... ((Radio Bercik zaprasza, muzyka dla wszystkich...))  [www.radiobercik.eu]                      (piątek - chyba od godziny 16:00 )
tak na marginesie dodam że to radio jest z śląską muzyką i chyba tylko na moich audycjach będzie grana inna muzyka
pozdrawiam wszystkie!!!
 
Witam jestem dzisaj jakas padnieta caly dzien mialam zarobiony i jeszcze to sie nie ksonczylo teraz siadlam chwile sobie odpoczac.

Olka1988- dobrze ze u ciebie dobrze ale za to u mnie odrotnie caly czas nerwowo i to niestety troche moja wina strasznie o wsyztko sie wkurzam a po fakcie dopiero mysle a naprawde bywam nie mila nie wiem dlaczego tak mam.

ilonka1q ale masz malego slodziaka nic tylko pogratulowac;-)
 
ilonka
super się śmieje malutki:-)

olka
no widzisz wszystko się ułożyło:-)

kolia
nie martw się ja też tak mam ,ze coś chlapne a potem pomyśle;-)

no a u mnie wojny ciąg dalszy... tzn nie gadamy ze sobą, zobaczymy kto pierwszy wymięknie
 
Witam wszystkie.dawno tu nie zaglądałam ale ostatnio czasu nie mam:( muszę się pochwalić ,że mojemu dawidkowi wreszcie wyrasta pierwszy zabek ku naszej uciesze:-).niestety martwi mnie inna rzecz:-(mianowicie mój dawidek chociaż już raczkuje i wstaje trzymajac sie poreczy łóżeczka to w pozycji do raczkowania dziwnie kołysze się w przód i tył.Przeczytałam ze jest to nauka utrzymywania równowagi do raczkowania ale też może to być objaw choroby np:autyzmu lub choroby sierocej.Nie wiem co mam myślec na ten temat bo wydaje mi sie to nienaturalne.
 
patiti- moich znajomych dzieci tez tak sie bujały i nie maja ani autyzmu ani choroby sierocej. takze spokojnie kochana!!! napewno dawidokowi nic nie jest. wiele dzieci tak robi! i gratulacje dla małgo pierwszego ząbka:))
a ile ma Dawidek miesiecy??? kurcze dzieci mi sie juz mylą;/ zapominam ktore ile ma;/ hheheh
 
hejka
ilonka fliper poprostu cudo:-D
a my jutro idziemy do lekarza bo naszKubus ma 5 naczyniaczków na ciele niby to podobno samo zanika ale wole to skonsultowac mimo ze lekarz mi mwil ze znika....
a potem jeszcze do laryngologa bo ma sapke...a kropli do noska dlugo niemozna stosowac...
a poza tym bez zmian..Kubus jje, jje i jeszcze raz jje...mała pyzucha:-D
 
dziwnie kołysze się w przód i tył.Przeczytałam ze jest to nauka utrzymywania równowagi do raczkowania ale też może to być objaw choroby np:autyzmu lub choroby sierocej.Nie wiem co mam myślec na ten temat bo wydaje mi sie to nienaturalne.

Kochana moja Hania miała właśnie w takiej pozycji najlepszą zabawę, a zwłaszcza kiedy się chciała ucieszyć, potem jak zaczęła pewnie stawać na nóżki to chwytała się np. poręczy łóżka i tak jakby kucała i w górę i tak na przemian. Nie martw się takim zachowaniem na pewno nie jest to autyzm :tak:

Kobietki wiecie co właśnie znalazłam mój wpis na kaffe "Hej
smiech.gif
Wiecie może czy jeśli 2 kreska na teście jest blado różowa oznacza to możliwość bycia w ciąży? Staramy się o dzidziusia i w sumie w czasie kiedy miały wystąpić dni płodne kochaliśmy się każdego dnia lub co dwa przez 2 tygodnie
smiech.gif
Dziś było mi niedobrze w pracy więc postanowiłam zrobić test i pokazały się 2 kreski z czego jedna bladoróżowa"....to było 23.07.2007 r.,a tu jutro mija już rok jak moja Haneczka jest na świecie :-D Jeju kiedy ten czas minął???

W ogóle to jak tak czytałam to nasze nieszczęsne kaffe to mnie jakiś sentyment za serduszko złapał...tyle się już czasu znamy. Nawet z sentymentem wspomniałam niejaką Czrnulkę123 która nieźle nam namieszała :-p Fajnie było spędzić z Wami tyle czasu :tak:

Oki idę się poprzytulać do tego mojego wielkiego ludzika póki jeszcze śpi u nas w łóżku. Buziaczki.
 
reklama
Ale sie dzisaj wyspalam maly poszedl spac kolo 21 to ja nie dlugo po nim wstalam sobie spokojnie a o 7 obudzilam mlodego do karmienia bo ile mozna spac a teraz za to zywy jest jak nie iwem:-)

xTosia wszystkiego najlepszego dla Haneczki;-)
 
Do góry