reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

andzia
tak z allegro zamawialam, zaraz Ci wysle link, bo znalazłam babeczke która współpracuje z księgarnią i ksiazki własnie ta księgarnia wysyła i nie płaci się za wysyłke:-)
 
reklama
Kolia to jeśli te zielone kupki będą się utrzymywać,to idź z małym do pediatry.Zawsze lepiej poradzić się lekarza w takiej sytuacji.
Martilla no właśnie też się chyba skuszę na tą książkę :-p Tym bardziej że jakoś mnie tak ostatnio nachodzą myśli że Iza coraz starsza....;-)Fakt że już powiedziałam mojej drugiej połowie,że nawet jak druga by znów dziewczynka była,to bym się cieszyła,bo najważniejsze że mała by sama nie była :-)
A jak Twoje samopoczucie dzisiaj?
 
a powiem ,że dziś w miare dobrze. Najgorzej jest wieczorem. Ale siedzę w domu już drugi dzień i się nigdzie nie ruszam to może szybciej się wykuruję, bo jak w poniedziałek i wtorek byłam w pracy to myślałam,że się wykończę. Strasznie mnie brzuch boli tak na dole, a poza tym ok. A Ty jak tam? Malutka zdrowa? Kurdę jak mi się jej imię podoba:-) Ostatnio wpadłam na jeszcze jedno -Zoja:-) Ale nie wiem czy nazwałabym tak dziecko;-)
 
Ostatnia edycja:
Izek ma się dobrze :-) Siedzi właśnie na koniku bujanym i teledyski ogląda :-) Dziś nawet dała mi pospać.Przebudziła się może 2-3 razy.Trójki jej się u góry wyrzynają i trochę ciężkie noce były ostatnio.Nastawiłam jej obiadek i za jakaś godzinke na spacerek pójdziemy.Dziś słoneczko u nas i już 6 stopni na plusie.
Powiem Ci że Zoja nawet ciekawe imię.A powiedz mi jak tam Twoja @?Rozkręciła się w końcu?
 
ooo później to się tak rozszalała,że nie nadarzyłam za nią hehehe a no i test wyszedł negatywnie... ale ostatnio majonez mi śmierdzi:-) wczoraj kanapki nie zjadłam całej, bo myślałam że będę wymiotować hehehe Zoja pasowała by do nazwiska , bo mamy długie więc trzeba krótkie imię jakby co:-) Ale nie wiem czy mi później nie wykrzyczy w twarz,że tak nazwałam;-)
 
Bo co prawda imię dość niespotykane,ale ładne :-)
Umów się na wizyte do ginka.Niech sprawdzi co i jak,tym bardziej że dół brzucha Cię pobolewa.
 
hej
ja tak na chwile wpadlam...Kuba śpi...pojdł mleka z butli, kupoche walnął jak trza:-D:-D i podsypia ale jak ptaszek na gałązce...budzi sie co chwile...
:-) a ja mam troche wolnego i widze ze dyskusja na temat panowania dzidzi....;-)
 
agacjone
no Ty ciotka chyba narazie nie planujesz hehe:-)
a Ty walisz w tą klawiaturę to co się dziwisz,że dziecko się budzi:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry