reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Ja oczywiście jestem odstępem od normy i ja przy pierwszym opakowaniu antyków miałam owulację [emoji87][emoji23]
Dopiero drugie o jakimś innym mocniejszym składzie mi przyblokowaly.
Ja też już miałam różne wybryki tj dwie owulacje w miesiącu [emoji2356][emoji23]
Ile w sumie miesięcy brałas anty?
 
reklama
Dziewczyny moja głowa już nie ogarnia . Jestem po drożność oba jajowody drożne. Wyniki moje i męża książkowe. A tu dalej nic .
Dobrze że drożne tylko dalej trzeba szukać czego nie wychodzi 🤔🤔 ja po biochemicznej teraz miałam znowu dwa pęcherzyki ... pękły już samoistnie bez ovitreele i też się zastanawiam jak teraz to będzie pozostaje tylko czekać z tym że ja dodatkowo biorę w tym cyklu acard 75 😐
 
Dobrze że drożne tylko dalej trzeba szukać czego nie wychodzi 🤔🤔 ja po biochemicznej teraz miałam znowu dwa pęcherzyki ... pękły już samoistnie bez ovitreele i też się zastanawiam jak teraz to będzie pozostaje tylko czekać z tym że ja dodatkowo biorę w tym cyklu acard 75 😐

A acard bierzesz bo coś wyszło czy w ciemno kazali?
Ja sobie w ciemno zaczęłam brać z początku tego cyklu taki trochę słabszy Acard (Acesan 30mg kwasu acetylosalicylowego) ale to chyba za sobą dawka, bo u mnie i w tym cyklu nic ze starań nie wyszło... :((

Jedyny plus, po Dostinex 1/2tabl na tydz i 2 Casagnusy na noc - nie miałam plamień w 2 fazie cyklu...
zrobię sobie pewnie kontrolnie prolaktynę, i się zastanawiam czy jest coś jeszcze co można by zbadań z krwi co dałoby się w łatwy sposób wyeliminować
 
Ostatnia edycja:
Ja dziś 15d.c., miałam monitoring - pęcherzyk 20mm, endometrium 9mm. Jak w tym cyklu się nie uda to badanie nasienia i drożności jajowodów :oops:
 
A acard bierzesz bo coś wyszło czy w ciemno kazali?
Ja sobie w ciemno zaczęłam brać z początku tego cyklu taki trochę słabszy Acard (Acesan 30mg kwasu acetylosalicylowego) ale to chyba za sobą dawka, bo u mnie i w tym cyklu nic ze starań nie wyszło... :((

Jedyny plus, po Dostinex 1/2tabl na tydz i 2 Casagnusy na noc - nie miałam plamień w 2 fazie cyklu...
zrobię sobie pewnie kontrolnie prolaktynę, i się zastanawiam czy jest coś jeszcze co można by zbadań z krwi co dałoby się w łatwy sposób wyeliminować
Jestem po jednym poronieniu i dwóch ciażach biochemicznych dlatego lekarz zalecił mi teraz brać Acard dodatkowo , jesli pytasz o badania to teraz mam zlecone dopiero na geny mthfr i dimery ale jeszcze nie robiłam , ja też nie wiem co u mnie może być przyczyną coś jest na rzeczy bo dwa razy mój organizm odrzucił ciążę 😐
 
reklama
Do góry