reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Hejka. Jak mogę to dołączę do Was [emoji4]
Jestem obecnie na stymulacji clomifenem(clo) to jest Moja w sumie 3 stymulacja. Mam 3 latka w domu już dzięki stymulacji i jedną stratę. Także to nasza pierwsza próba[emoji16]
Za każdym razem dotychczas zaraz za pierwszym razem się udawało. Nie pamiętam już jakiej wielkości miałam poprzednio pęcherzyki. Ale dzisiaj jak byłam na monitoringu 12dc to był jeden 25mm. Dostałam zastrzyk na pęknięcie. Jak sądzicie nie za duży ten pęcherzyk??
Jeszcze taki w miarę. Zastrzyk na ostatnią chwilę :) ale pęknie :) powodzenia
 
reklama
Hej, dołączę do was, od jutra 2dc zaczynam brać clo, skończę 7dc i teraz kiedy isc na monitoring, 7, 9 czy 13dc? Lekarz kazal przyjść coś około 10 ale nie wiem dlatego pytam. I jeszcze jedno pytanko jak to jest z tymi zastrzykami na pęknięcie? One są konieczne czy czasem lepiej warto? Mój lekarz mi nie mówił nic na ten temat pewnie zależy jak pecherzyki urosną itp
 
To zalezy czy ci pękają same. Zobaczysz na pierwszym monitoringu może. Tylko trzeba chodzić do końca. Czasami lekarz mówi, że ładny pęcherzyk i na tyle. Ale warto przyjść po teoretycznej owulacji żeby zobaczył czy naprawdę pękł i zbadać progesteron. Bo jak nie pęknie no to potem dostaniesz pewnie zastrzyk. A na monitoring idź tak jak lekarz kazał. 10 dc wystarczy raczej
Hej, dołączę do was, od jutra 2dc zaczynam brać clo, skończę 7dc i teraz kiedy isc na monitoring, 7, 9 czy 13dc? Lekarz kazal przyjść coś około 10 ale nie wiem dlatego pytam. I jeszcze jedno pytanko jak to jest z tymi zastrzykami na pęknięcie? One są konieczne czy czasem lepiej warto? Mój lekarz mi nie mówił nic na ten temat pewnie zależy jak pecherzyki urosną itp
 
Hej, dołączę do was, od jutra 2dc zaczynam brać clo, skończę 7dc i teraz kiedy isc na monitoring, 7, 9 czy 13dc? Lekarz kazal przyjść coś około 10 ale nie wiem dlatego pytam. I jeszcze jedno pytanko jak to jest z tymi zastrzykami na pęknięcie? One są konieczne czy czasem lepiej warto? Mój lekarz mi nie mówił nic na ten temat pewnie zależy jak pecherzyki urosną itp
Ja nie miałam zastrzyku, bo pęcherzyki same mi pękały, więc pewnie lekarz chce zobaczyć jak to u Ciebie wygląda 😉
 
Pierw idź 9 żeby zobaczyć jak rosną. Wtedy ustal najlepiej z lekarzem czy przyjść zobaczyć czy pękły [emoji6]
Hej, dołączę do was, od jutra 2dc zaczynam brać clo, skończę 7dc i teraz kiedy isc na monitoring, 7, 9 czy 13dc? Lekarz kazal przyjść coś około 10 ale nie wiem dlatego pytam. I jeszcze jedno pytanko jak to jest z tymi zastrzykami na pęknięcie? One są konieczne czy czasem lepiej warto? Mój lekarz mi nie mówił nic na ten temat pewnie zależy jak pecherzyki urosną itp
 
No to zapisze się na 9 dc to zobaczymy jak to wyglada 😉 ostatni cykl bez clo to juz w 8dc miałam pęcherzyk 14mm więc tu może być akurat ten 9 dc czyli za tydzień w czwartek
 
reklama
Do góry