reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
@KiedyPytam pewnie Cię już nie ma n tym wątku ale może mi odpowiesz...

Podobnie jak Ty po ostrej stymulacji przeszłam na antykoncepcję. Dzisiaj 5dc czyli 5 tabletka i cały dzień tak mnie kłóją jajniki jakbym się stymulowała albo i lada moment miała mieć owulację.. I stąd moje pytanie czy też tak miałaś? Trochę się niepokoje i rozważam wizytę u lekarza
 
@KiedyPytam pewnie Cię już nie ma n tym wątku ale może mi odpowiesz...

Podobnie jak Ty po ostrej stymulacji przeszłam na antykoncepcję. Dzisiaj 5dc czyli 5 tabletka i cały dzień tak mnie kłóją jajniki jakbym się stymulowała albo i lada moment miała mieć owulację.. I stąd moje pytanie czy też tak miałaś? Trochę się niepokoje i rozważam wizytę u lekarza
Hej. Nie no jestem, jak coś to piszcie :) nie odzywam się bo ciężki tydzień miałam.

Nie, ja nic nie odczuwałam na antykoncepcji. Czasami mnie pobolewalo podvrzusze ale żadnych takich mocnych bóli. Na długo dostałaś te leki? Może faktycznie podejdź do lekarza jak masz możliwość.
 
Hej. Nie no jestem, jak coś to piszcie :) nie odzywam się bo ciężki tydzień miałam.

Nie, ja nic nie odczuwałam na antykoncepcji. Czasami mnie pobolewalo podvrzusze ale żadnych takich mocnych bóli. Na długo dostałaś te leki? Może faktycznie podejdź do lekarza jak masz możliwość.
Przepisala mi na 3m-ce ale to na moją prośbę. Zobaczę co wyjdzie w badaniach i co powie Immunolog. Takie bóle to ja miałam jak się stymulowałam Lamettą i Fostimonem. Owulacja zawsze była 10-12dc więc może w te dni uda mi się dostać do gina.. [emoji848][emoji848]
 
reklama
@KiedyPytam pewnie Cię już nie ma n tym wątku ale może mi odpowiesz...

Podobnie jak Ty po ostrej stymulacji przeszłam na antykoncepcję. Dzisiaj 5dc czyli 5 tabletka i cały dzień tak mnie kłóją jajniki jakbym się stymulowała albo i lada moment miała mieć owulację.. I stąd moje pytanie czy też tak miałaś? Trochę się niepokoje i rozważam wizytę u lekarza
Ja oczywiście jestem odstępem od normy i ja przy pierwszym opakowaniu antyków miałam owulację 🙊😂
Dopiero drugie o jakimś innym mocniejszym składzie mi przyblokowaly.
 
Do góry