reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Biorę 4 cykl Clo dzisiaj jest 6 dzień cyklu jeszvze zostala mi jedna tabletka jutro 😐 zaczęłam odczuwać skutki uboczne drugi dzień boli mnie głowa i jest mi tak niedobrze🙄 i mam masakryczne wahania nastroju 😔 i na dodatek muszę do 18 siedzieć w pracy 😔😔😔
 
reklama
Cześć dziewczyny 😊 jak dobrze pójdzie to za dwa dni zacznę brać Clostilbegyt, czekam tylko na @ i mogę od 2dc brać tak kazał lekarz. Stąd moje pytanie czego się spodziewać po tym leku? Na co zwracać uwagę podczas cyklu i monitoringów?
 
Cześć dziewczyny [emoji4] jak dobrze pójdzie to za dwa dni zacznę brać Clostilbegyt, czekam tylko na @ i mogę od 2dc brać tak kazał lekarz. Stąd moje pytanie czego się spodziewać po tym leku? Na co zwracać uwagę podczas cyklu i monitoringów?
Ja miałam straszne wybuchy gorąca i z każdym kolejnym cyklem na Clo miałam mniejsze endometrium
 
Cześć dziewczyny 😊 jak dobrze pójdzie to za dwa dni zacznę brać Clostilbegyt, czekam tylko na @ i mogę od 2dc brać tak kazał lekarz. Stąd moje pytanie czego się spodziewać po tym leku? Na co zwracać uwagę podczas cyklu i monitoringów?

Ja po Clo miałam słabe endometrium (po Aromku nieco lepsze ale i tak mam włączony Estrofem), dolegliwości od Clo nie miałam.
U mnie po stymulacji bardzo szybko pecherzyki rosły, mam monitoringi 9/10dc i już zwykle wtedy pęcherzyk jest gotowy na Pregnyl.
Także z rad: monitoring na początku lepiej szybciej niż później, po 1 cyklu będziesz wiedziała czy szybko Ci rosną czy normalnie.
Druga rada - spytaj jak endometrium, czy jest Ok czy nie za cienkie.
 
Cześć dziewczyny 😊 jak dobrze pójdzie to za dwa dni zacznę brać Clostilbegyt, czekam tylko na @ i mogę od 2dc brać tak kazał lekarz. Stąd moje pytanie czego się spodziewać po tym leku? Na co zwracać uwagę podczas cyklu i monitoringów?
Ja biorę 4 cykl i jak dotąd nie miałam skutków ubocznych prócz tego ostatniego 😔 uczucie gorąca tak jak dziewczyny piszą jest mi gorąco za chwilę zimno, endometrium cienkie na nie
musze dodatkowo brać Estrofem, rozdrażnienie i 3 dni bolała mnie głowa😔 dzisiaj jest mój 7dc i ostatni jak biore tabletkę 19.01 jadę na monitoring 🙂
 
Ja biorę 4 cykl i jak dotąd nie miałam skutków ubocznych prócz tego ostatniego 😔 uczucie gorąca tak jak dziewczyny piszą jest mi gorąco za chwilę zimno, endometrium cienkie na nie
musze dodatkowo brać Estrofem, rozdrażnienie i 3 dni bolała mnie głowa😔 dzisiaj jest mój 7dc i ostatni jak biore tabletkę 19.01 jadę na monitoring 🙂
I jak tam monitoring?
 
reklama
Do góry