reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Mimi ja też czasami zauważyłam ból ale to moim zdaniem normalne. U mnie podczas owulacji czasami nawet szybko usiąść nie mogę tak mnie wszystko w środku boli.
 
reklama
Dziewczyny pomożecie? To są wyniki mojego męża jest bardzo źle?
 

Załączniki

  • IMG_20200619_195622.jpg
    IMG_20200619_195622.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 54
Dziewczyny... Mam wyniki męża i niewiem czy martwić się na zapas... Wysłałam MMS do ginekologa (prosił jak dawał skierowanie) o czekam na wiadomość a do tego czasu pewnie umrę z niewiedzy :( może któraś z Was będzie mniej więcej wiedziała czy jest dobrze...
Dziewczyny pomożecie? To są wyniki mojego męża jest bardzo źle?
Tu i tu tylko 1% prawidłowych plemników.
Obowiązkowo USG jąder. Dobre suplementy, luźne gacie, lepsza dieta i sport.
 
Witam w 1dc po Hsg sono. Niestety się nie udało, cykl był bezuwulacyjny. Teraz spróbuję zwiększyć clo z 0,5 do 1 przez połowę brania i później znowu 0,5. Pójdę na wizytę i zobaczy :) może drugi cykl pójdzie dobrze. Trzymam kciuki za resztę dziewczyn 😊
 
Dziewczyny mam głupie pytanie 😁 wcziraj byłam u ginekologa 5 dc i skierował mnie na środę na oddział na droznosc, mam być na czczo tyle wiem 😁 a odnośnie tego czy ja mam jakąś pidzame czy coś na przebranie wziąść ze sobą czy normalnie w ciuchach jak do badania mam dół ściągnąć? Wiem, że głupie ale denerwuje się, że się go wczoraj o to nie zapytałam, a nie mam pojęcia czy cis powinnam wziąć ze sobą.
 
Ja idę prywatnie i mam przyjść 20 minut przed, badanie Ok 10 minut i do domu :) a jak z badaniem na oddziale to zadzwoń do szpitala ...
Dziewczyny mam głupie pytanie 😁 wcziraj byłam u ginekologa 5 dc i skierował mnie na środę na oddział na droznosc, mam być na czczo tyle wiem 😁 a odnośnie tego czy ja mam jakąś pidzame czy coś na przebranie wziąść ze sobą czy normalnie w ciuchach jak do badania mam dół ściągnąć? Wiem, że głupie ale denerwuje się, że się go wczoraj o to nie zapytałam, a nie mam pojęcia czy cis powinnam wziąć ze sobą.
 
reklama
Tu i tu tylko 1% prawidłowych plemników.
Obowiązkowo USG jąder. Dobre suplementy, luźne gacie, lepsza dieta i sport.
Lekarz narazie nie daje szans... Na dzień dzisiejszy nawet na inseminacje nie mamy co liczyć :( w lipcu usg, wyniki z krwi i fertilman plus... Wakacje odpuszczamy bo i tak to byłby cud... Straciłam juz całkowicie nadzieję:(
 
Do góry