reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Ja po pregnylu miałam mega pozytywne testy owu przez dwa dni. Przecież zastrzyki na owulację wzbudzają ten hormon od owulacji. Więc to oczywiste że masz testy pozytywne. No tak mi się zdaje....
To czemu miesiąc temu nie miałam pozytywnych mimo zastrzyku? Bo nie było owulacji [emoji23]
 
To czemu miesiąc temu nie miałam pozytywnych mimo zastrzyku? Bo nie było owulacji [emoji23]
Z tego co pamiętam miesiąc temu mówiłaś, że jest możliwość że źle zrobiłaś zastrzyk?..... Hmmm no ja nie wiem. Nie wypowiadam się bo nie wiem. Ale mi lekarka powiedziała że robienie testów jest bez sensu i tu tez dziewczyny pisały, że zastrzyki podnoszą lh i wychodzą zakłamane pozytywy..... No nie wiem. Ale oby to była owulacja. U mnie dopiero z tydzien. Nie mam monitoringu, mam termometr , kalendarz i testy..... Powinno wystarczyć. Chociaż ja wiem że bez zastrzyku owu nie bedzie....
 
Z tego co pamiętam miesiąc temu mówiłaś, że jest możliwość że źle zrobiłaś zastrzyk?..... Hmmm no ja nie wiem. Nie wypowiadam się bo nie wiem. Ale mi lekarka powiedziała że robienie testów jest bez sensu i tu tez dziewczyny pisały, że zastrzyki podnoszą lh i wychodzą zakłamane pozytywy..... No nie wiem. Ale oby to była owulacja. U mnie dopiero z tydzien. Nie mam monitoringu, mam termometr , kalendarz i testy..... Powinno wystarczyć. Chociaż ja wiem że bez zastrzyku owu nie bedzie....
Zastrzyk robię za każdym razem tak samo więc i ostatnio mimo wszystko musiał być zrobiony prawidłowo a mimo to owulacji nie było... A jutro idę na usg i zobaczymy czy popękały.
Ciekawa jestem czy gdyby nie to mogę przyjąć kolejny zastrzyk jak nie będą pęcherzyki za duże?
 
reklama
Zastrzyk robię za każdym razem tak samo więc i ostatnio mimo wszystko musiał być zrobiony prawidłowo a mimo to owulacji nie było... A jutro idę na usg i zobaczymy czy popękały.
Ciekawa jestem czy gdyby nie to mogę przyjąć kolejny zastrzyk jak nie będą pęcherzyki za duże?
Pewnie tak, lepiej żeby pękł bo wtedy nie zrobi się torbiel czynnościowa.
 
Do góry