reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
U mnie cisza, bo celebruje mój ostatni okres przed ciąża :) Żart przez łzy, dostałam dziś rano okres. Wiec za tydzień zrobię drożność i oby wszelkie moje nadzieje się sprawdziły i jeszcze w cyklu z drożnością zajść !!!!
Taki plan !!!
Oooo to będę mocno trzymała kciuki! :) musi się udać :) mój mąż jutro idzie na badanie nasienia i tez jestem ciekawa co wyniknie z tego :) ja juz jestem po clo ostatnia tabletkę wzięłam w poniedziałek, cykl bez monitoringu, myślę że owulacja jakoś w piątek powinna być więc działamy i mam nadzieję, ze będzie owocny cykl 😂😀 Buzka
 
Dziewczyny... Mam wyniki męża i niewiem czy martwić się na zapas... Wysłałam MMS do ginekologa (prosił jak dawał skierowanie) o czekam na wiadomość a do tego czasu pewnie umrę z niewiedzy :( może któraś z Was będzie mniej więcej wiedziała czy jest dobrze...
 

Załączniki

  • IMG_20200618_220215.jpg
    IMG_20200618_220215.jpg
    53,4 KB · Wyświetleń: 62
Dziewczyny... Mam wyniki męża i niewiem czy martwić się na zapas... Wysłałam MMS do ginekologa (prosił jak dawał skierowanie) o czekam na wiadomość a do tego czasu pewnie umrę z niewiedzy :( może któraś z Was będzie mniej więcej wiedziała czy jest dobrze...
Niestety jest za mała ilość prawidłowych plemniķów i tez mała ilość całkowita w ejakulacie
 
reklama
Dziewczyny czy wy w czasie około owulacyjnym odczuwanie dyskomfort podczas stosunku? Ja zauważyłam, że 1-3 dni przed owu strasznie mnie boli, jakby mnie rozrywał od środka, a są to nasze standrardowe pozycje... Później wraca wszystko do normy.
Czy to jest spowodowane tym, że szyjka się opuszcza?
 
Do góry