reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Cześć dziewczyny. Ale mam wspaniały długi weekend. Miały być dwie kreski, a są bóle i @. I przy tym całym bólu serca i płaczu, wczoraj odwiedziny jednego noworodka. Jutro odwiedziny następnego noworodka..... Super po prostu....
 
Kochana, cieszmy się noworodkami, mimo ze serce krzyczy z żalu. Ja jadę dziś odwiedzić moja bratowa. Jest w 4 !! ciąży. 3 poprzednie poroniła w 7-10 tygodniu. Teraz w 15 czerwca ma usg, ostatnio w 7 tc 3 dc tygodniu nie dało się usłyszeć tętna, wiec to usg jest decydujące. Czy jest tętno czy kolejne poronienie. Życie nie jest łatwe i kolorowe :(


Cześć dziewczyny. Ale mam wspaniały długi weekend. Miały być dwie kreski, a są bóle i @. I przy tym całym bólu serca i płaczu, wczoraj odwiedziny jednego noworodka. Jutro odwiedziny następnego noworodka..... Super po prostu....
 
Dziewczyny a ja po hsgsono myślałam że ten cykl będzie obiecujący, a tutaj pęcherzyki nie pekly, dostałam zastrzyk ale Gin powiedziała że ona nie widzi żeby była owulacja a były dwa piękne pęcherzyki :(( czy jest dziewczyna która z clo 0,5 tabletki przechodziła na większa ilość? Jakie były rezultaty?
 
reklama
Hej dziewczyny 😁 własnie przebrnelam przez 584 karty 😁 Mam podobnie jak większość z Was, staramy się z mężem od 1,5 roku. Mam już syna z poprzedniego związku i byłam pewna, że druga ciąża to będzie chwila moment, a tu niestety 🤨 Jestem po 2 cyklu z Clo, powiem Wam, że po przeczytaniu tych wszystkich postów mocno rozjaśnilo mi się w GŁOWIE. Od paru dni miałam już dosyć starań, do momentu, kiecy trafiłam na Wasze forum. Mimo iż dzisuaj 29 dzień cylku i zaczynają się plamienia na @ to jesrem pozytywnie dzięki Wam nastawiona, że to będzie własnie ten cykl 😁😁😁 Pozdrawiam Was serdecznie i życzę tylko i wyłącznie dwóch kresek 😊😊😊
 
Do góry