reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Ja miałam cło i też nie pękały z zastrzykiem. Teraz 4 cykle miałam z aromekiem i same pękały więc 4 cykle owulacyjne ale ciąży jak nie było tak nie ma. Lekarz namawia mnie na inseminacje.
Ale skoro i tak trzeba alej postanowiłam udać się do kliniki na razie na konsultacje (InVicta Bydgoszcz bo tam mam najbliżej) i nie stety w obecnej sytuacji nie przyjmują jedynie konsultacje online :(
Nic pozostało czekać. Ale robię życzę powodzenia a nóż widelec gdzieś się dostaniesz :) :)
Wiesz co lekarz powiedzial że jeśli teraz nic z tego nie wyjdzie to zmiana leków ale sama nie wiem co o tym myślec bo na dzień dzisiejszy ciągle pobolewa mnie brzuch i myślę że to po tych tabletkach. W 2 cyklu myślałam że może się udalo bo czułam się inaczej, ciągle bolał mnie brzuch... @przyszla o 5 dni za wcześnie.... Teraz mąż mówi że ma dobre przeczucia i oby one się sprawdziły.
 
reklama
Wiesz co lekarz powiedzial że jeśli teraz nic z tego nie wyjdzie to zmiana leków ale sama nie wiem co o tym myślec bo na dzień dzisiejszy ciągle pobolewa mnie brzuch i myślę że to po tych tabletkach. W 2 cyklu myślałam że może się udalo bo czułam się inaczej, ciągle bolał mnie brzuch... @przyszla o 5 dni za wcześnie.... Teraz mąż mówi że ma dobre przeczucia i oby one się sprawdziły.
Na clo to ja czułam strasznie duże jajniki bo pęcherzyki po 28 prawie 30mm i nie pękały.
Ja teraz miałam dziwny cykl po owulacji @ też ok 5 dni przed terminem i bardzo dziwny bo mało krwi same takie skrzepy. Pierwszy raz coś takiego miałam i krwawienie było od razu a zazwyczaj 1 dzień plamię i dopiero i zawsze mam cykle równe co miesiąc a tu takie zaskoczenie. Mój lekarz mówi że jak jest @ to nie ma ciąży ehh :(
 
Cześć dziewczyny, pierwszy monitoring w 16dc mam za sobą. Brałam clo pierwszy raz, 2x1 od 5-9dc. Mam dwa pęcherzyki w każdym jajniku po jednym, 20 i 22mm, endometrium 10mm, moja Pani doktor była z wyników bardzo zadowolona. :) dostałam zastrzyk i jutro rano będę działać.
 
Witam . To mój pierwszy cykl z clo . Od 5 do 9 dc po 1 tab. W 12 dc usg ukazało 2 pęcherzyki 19 mm i 23 mm . Następne usg 14 i urosły 23 mm i 25 mm dostałam zastrzyk po którym fatalnie się czułam okropnie bolał mnie brzuch. Na szczęście jest już lepiej mniej mnie boli . Gin powiedział ze jak boli to dobra oznaką mówi ze jajniki pracują. Powiem szczerze że nigdy nie czułam aż tak bardzo bólu przy owulacji . Przytulanki tragedia ze łzami w oczach , ale czego się nie robi aby mieć dzidzie😀
 
Manua cieszę się że dołączyłaś do grona staraczek i oby ten rok był dla nas pomyślny. Ile my kobiety musimy wycierpieć aby ujrzeć te upragnione 2 kreseczki. Trzymam kciuki 😉 a mi zostało kilka dni do @ czas pokaże co z tego będzie aktualnie 21 dc. Nie pisze o swoich objawach bo w sumie i nie ma sensu się nakręcać żeby w razie czego rozczarowanie tak nie bolało.
 
My też się nie nakręcamy ze po 1 cyklu juz będą 2 kreski . Chociaż ja to gorzej przeżywam niż mój narzeczony
 
Hej Dziewczyny! Ja byłam stymulowana innym lekiem niż clo, zawierającym letrozol. Wystarczyły dwa cykle i udało się. A tak naprawdę jeden bo w pierwszym stymulowanym ominęliśmy totalnie owulacje. Podobno clo uszkadza endometrium więc polecam coś na to kombinować. Ja brałam omege 3 i magnez dwa razy dziennie, ale można też migdały, ananasy, suszone morele, czerwone wino, acard też działa ale to raczej po konsultacji z lekarzem :)
 
reklama
Do góry