reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Koniecznie daj znać, bo wiem, że byłas w podobnej sytuacji co ja. Oby Tobie się poszczęściło! :) Testy owu robiłaś?
To moje do 12dc
IMG_20191020_230752.jpg
 
reklama
Dzień dobry,
Ja mam okres :) Cykl trwał 25 dni.

Mam skierowanie do szpitala. I skierowanie na badania: progesteron, tyreotropina trzeciej generacji, prolaktyna.

Kiedy mam robić te badania? Na początku cyklu czy później ?
 
Hej. 14 dc dzisiaj. Mam iść na kontrole dopiero w 18 dc czy pękł o ile coś urosło. Teraz miałam sobie odpuścić monitoringi cały czas. Wczoraj czyli w 13 dc miałam taki straszny przezroczysty rozciągliwy śluz. Ewidentnie płodny. Strasznie dużo go było. Dzisiaj już go nie ma przynajmniej nie widzę aż tak jak wczoraj. Ale cały czas mam wrażenie ze mi się coś leje uczucie wilgotności strasznej ale mi się miało coś zalać wylać. I ból jajnika w lewym jajniku... owulacje mam dostać jak coś dopiero 17 dc. Co myślicie ?
 
Dzień dobry,
Ja mam okres :) Cykl trwał 25 dni.

Mam skierowanie do szpitala. I skierowanie na badania: progesteron, tyreotropina trzeciej generacji, prolaktyna.

Kiedy mam robić te badania? Na początku cyklu czy później ?
Z tego co kojarzę to w zależności od dnia cyklu wychodzą różne wartości. O ile dobrze pamiętam ja robiłam na początku cyklu.
 
reklama
Do góry